Search
Close this search box.

ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد | قیمت ترجمه استعلام ثبت اسناد | ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد

ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد | قیمت ترجمه استعلام ثبت اسناد | ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد

به طور معمول، ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد ، ترجمه ای است همراه با یک بیانیه امضا شده ارائه می شود که گواهی می دهد ترجمه استعلام ثبت اسناد یک کپی دقیق از سند اصلی است که تا حد دانش و توانایی مترجم تکمیل شده است. می توان در زمان هایی که فوریت نیاز است، از دارالترجمه رسمی و تخصصی دانش فردا ، درخواست ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد را داشته و قیمت ترجمه را دریافت نمود.

ترجمه استعلام ثبت اسناد

هنگامی که درخواست ترجمه استعلام ثبت اسناد دارید، باید برای دست یابی به بهترین نتیجه، نکات مهمی را به مترجمان منتقل نمایید. این که ترجمه درخواستی را برای چه کشوری نیاز دارید؟ به عنوان مثال، اگر می خواهید مدرک خود را به زبان فرانسه ترجمه کنید، آیا این را به فردی در فرانسه یا سفارت فرانسه در بریتانیا یا سفارت فرانسه در ایرلند ارائه می دهید؟

ضمن آنکه این ترجمه رسمی و تخصصی استعلامات اداره ثبت در کدامیک از مراجع و مراکز دولتی درخواست شده است. دانستن این موضوع به مترجمان دانش فردا کمک می کند تا فرآیند صدور گواهینامه صحیح را برای شما انتخاب نمایند. این فرآیند به سیستم قانونی اتخاذ شده در کشوری که ترجمه مورد نیاز است.

در برخی از کشورها فقط مترجمان رسمی یا مؤسسات ترجمه که با مترجمان قسم خورده کار می کنند، می توانند ترجمه استعلام ثبت اسناد را تأیید کنند. هر کشوری قوانین دقیقی دارد که معیارهای تبدیل شدن به یک مترجم قسم خورده را تنظیم می کند. فقط مترجمان قسم خورده می توانند ترجمه های تایید شده را صادر کنند.

این نکته را نیز باید اشاره نمود که صدور گواهینامه قانون مدنی کشورها ممکن است بیشتر طول بکشد. زیرا مترجم باید مدارک آنها را مهر کند. اغلب این به معنای ارسال اسناد اصلی به مترجم برای امضا خواهد بود.

ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد | قیمت ترجمه استعلام ثبت اسناد | ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد

پیشنهاد مطالعه : ترجمه رسمی مبایعه نامه

ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد

ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد ،یک سند یا گواهی است که برای استفاده رسمی در کشور مقصد مورد نیاز است. این ترجمه توسط یک متخصص ترجمه معتبر یا توسط یک دارالترجمه رسمی و شناخته شده که با مترجمان معتبری همکاری می کند و ترجمه را امضا و مهر می نماید، ترجمه می شود.

مترجم تایید شده می تواند به عنوان مثال یک حرفه ای باشد که دارای مدرک دیپلم از موسسه زبان شناسان خبره انگلیسی است. با این حال، آنها باید بتوانند نشان دهند که دانش عمیقی از زبان مقصد دارند و ترجمه را با دقت و صحت کامل ارائه می کنند.

در این مورد، فرآیند صدور گواهینامه، شامل اعلام صحت نام مترجم است که به ترجمه تایید شده مهر شده و یک کپی از سند اصلی ضمیمه شده است. یک دارالترجمه همچنین می تواند ترجمه را از طرف مترجمی که ترجمه را انجام داده امضا و مهر کند. دانش فردا ، ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد را از طرف مترجم امضا و مهر می نماید، زیرا قبلاً و به دقت مهارت های زبانی و مدارک تحصیلی همه متخصصان زبان شناس را تأیید کرده است.

ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد | قیمت ترجمه استعلام ثبت اسناد | ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد

قیمت ترجمه استعلام ثبت اسناد

قبل از ارسال درخواست ترجمه استعلام ثبت اسناد خود به دانش فردا ، باید با کارشناسان این دفتر ترجمه در خصوص مدارکی که باید ارسال کنید، مشورت نمایید. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که قیمت ترجمه به سطح گواهی نامه مورد نیاز بستگی دارد، زیرا برای برخی از سطوح گواهی، با همکاری یک وکیل یا یک دفتر اسناد رسمی نیز نیاز است.

ترجمه رسمی استعلام ثبت اسناد ، به طور معمول برای اسنادی از یک زبان خارجی جهت ترجمه به انگلیسی ارسال می شود که قابل پذیرش در تمامی مراکز و ادارات دولتی در تمامی کشورها می باشد. مترجم نیز یک کپی از سند اصلی را به ترجمه تایید شده پیوست می کند. در برخی موارد که ترجمه به دفتر مقصد ارائه می شود، ممکن است از شما خواسته شود که اصل مدرک را به همراه ترجمه تایید شده ارائه دهید.

می توانید در این خصوص، راهنمایی های لازم را از دفتر ترجمه رسمی دانش فردا دریافت کنید و آسوده خاطر باشید که ترجمه فوری استعلام ثبت اسناد شما در بهترین کیفیت و در زمان مقرر آماده و ارائه خواهد شد تا با خیالی آسوده به برنامه های خود برسید.

ترجمه های قسم خورده

در سال‌های گذشته به دلیل جهانی شدن، مهاجرت، گردشگری و بین‌المللی شدن بازارها، ترجمه‌ های سوگند خورده به طور فزاینده‌ای مورد تقاضا بوده است. اسناد و محتوا باید با قوانین جاری یک کشور خاص تطبیق داده شود. وقتی صحبت از ترجمه یک سند حقوقی یا اداری مانند ترجمه استعلام ثبت اسناد می شود، فرآیند خاصی وجود دارد که باید طی شود.

ترجمه سوگند خورده که ترجمه تایید شده نیز نامیده می شود، باید با امضا و مهر یک مترجم قسم خورده تأیید شود. این مترجمان دارای مجوز ویژه ای از طرف وزارت خارجه برای ترجمه اسناد رسمی هستند، به این معنی که آنها دارای وضعیت رسمی توسط مقامات می باشند.

در این نوع از ترجمه سوگند خورده، گواهی شده است که معادل سند منبع اصلی بوده و دارای همان ارزش قانونی می باشد. انواع مختلف اسناد ممکن است به ترجمه سوگندنامه نیاز داشته باشند. گواهی مدنی، وصیت نامه، قراردادهای اسناد رسمی، اسناد فنی، حقوقی یا اداری، دیپلم، گواهینامه های علمی، اساسنامه شرکت و بسیاری موارد دیگر را شامل می شود که در دانش فردا، قابل تحویل می باشد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاییدیه WES چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

تاییدیه WES چیست؟

تاییدیه WES یک ارزیابی استاندارد است که توسط سازمان آموزشی و ارزیابی سرویس جهانی (WES) ارائه می شود و هدف

ادامه مطلب »