ترجمه غیر رسمی

ترجمه غیر رسمی ، ترجمه متون

در زمینه ترجمه مقالات و متون قیمت ما بر اساس کلمات مندرجه در متون محاسبه میشود و سعی بر این است که تا حد توان از اعمال هزینه های اضافه بر مشتریانمان بکاهیم. در ضمن هدف ما تحویل به موقع و در حد امکان به روز بعضی از متون میباشد که بعد از تحویل کار توسط دفتر ترجمه متن به مترجم مورد نظر تحویل داده خواهد شد.

دفتر ترجمه رسمی شماره 176 دانش فردا با بهره مندی از مترجمان با سابقه در اکثر زمینه های علمی از جمله حقوق، فنی مهندسی ، پزشکی ، علوم پایه ، حسابداری ، بازرگانی ، هنر و علوم انسانی خدمات ترجمه تخصصی را برای مشتریان محترم فراهم می آورد. در ضمن از جمله دیگر خدمات قابل ارائه در این دفتر ترجمه رسمی پر کردن فرم سفارت ها و نهادهای خارجی و تهیه و ترجمه رزومه بوده که در سریع ترین زمان ممکن قابل ارائه است. همچنین خدمات ترجمه شفاهی و همزمان و ترجمه نوار و فیلم هم ارائه می شوند. لازم به ذکر است که تمامی ترجمه ها تایپ شده تحویل داده می شوند.

مشتریان محترم می توانند فایل ها و متون غیر رسمی و دانشجویی خودشان را به صورت حضوری به آدرس دفتر ترجمه آورده و یا از طریق ایمیل ، تلگرام یا واتس اپ ارسال کنند.

 

قیمت ترجمه غیر رسمی

نرخ ترجمه غیر رسمی و دانشجویی هر 250 کلمه معادل 20 خط با فوت 14:

از انگلیسی به فارسی   10000 تومان

از فارسی به انگلیسی   15000 تومان

خدمت تصحیح و ویرایش متون:

شاید در نگاه اول این بخش ساده به نظر برسد ولی میتواند در سرنوشت ترجمه شما به خصوص آنهایی که نیاز به تایید مجلات و ژورنالهای معتبر دارد موثر باشد که شامل غلط گیری ماشینی یا دستورزبانی میباشد.

ضمانت ترجمه

ما محتوای ترجمه خود را ضمانت می کنیم!

با ارسال یک پاراگراف از متن یا مقاله خود برای ما از کارشناس ما بخواهید که آن را به عنوان نمونه برای شما بصورت رایگان ترجمه کند تا از کیفیت آن مطمئن شوید.