Search
Close this search box.

درباره ما

دفتر ترجمه رسمی ( دارالترجمه رسمی ) شماره 477 فعالیت حرفه ایی خود را از سال 1382 با مترجمین به نام و تراز اول قوه قضاییه آغاز کرده و اسناد و مدارک متعددی را در این زمینه  برای سازمان های معتبر داخلی  و خارجی ترجمه  کرده که همین موضوع  به درجه اعتبار و مقبولیت ما کمک شایان ذکری کرده است. این دفتر با بیش از 16 سال تجربه در صنعت ترجمه  این تضمین را می دهد که شما به جای درستی آمده اید. با خدمت دهی 24 ساعته  بدون هزینه اضافی این دفترکمک زیادی به تلف نشدن وقت مشتریان عزیز و کاهش بار ترافیک کرده است.

بهترین موقعیت دسترسی در تهران

میدان انقلاب به جهت واقع شدن در مرکز شهر و همچنین حضور دانشگاه تهران به عنوان یکی از معتبر ترین و قدیمی ترین دانشگاه های کشور و بیش از صدها کتاب فروشی از اهمیت ویژه ایی برخوردار بوده و به یک شاه راه ارتباطی بین دانشجویان و کسبه تبدیل شده که روزانه بیش از چند میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص داده است. در این بین این میدان که به پر بازدید کننده ترین میدان شهر تبدیل شده است تعداد زیادی دفتر ترجمه رسمی را در خود جای داده و از این حیث میتوان گفت میدان انقلاب به عنوان بازار اصلی دفاتر ترجمه رسمی در تهران و ایران شناخته میشود. از اینرو این رفت و آمد دانشجویان برکاتی را برای دفاتر ترجمه رسمی به همراه داشته که این دفاتر را به جهت تجربه بیشتر در زمینه ترجمه از دفاتر دیگر در شهر تهران متمایز می کند که در این میان به عنوان نمونه میتوان به نحوه ترجمه ریز نمرات و سرفصل دروس اشاره کرد که مطابق با آخرین تغییرات و هماهنگ با استاندارد بین المللی است.

دفتر ترجمه رسمی دانش فردا به خوبی خود را با تغییرات و انتظارات مشتریان وفق می دهد تا همواره بتواند در این زمینه بهترین باشد.