دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی | دارالترجمه رسمی ایتالیایی | دفتر ترجمه ایتالیایی | دارالترجمه ایتالیایی

از آنجا که فرهنگ ایتالیایی نه تنها به روشهای قدیمی ، بلکه به روشهای کنونی مد ، هنر و موسیقی بر فرهنگ ما تأثیر گذاشته است ، نیاز به خدمات دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی همیشه ضروری است. چه برای یک گالری ایتالیایی ، چه بازار هنر بین المللی یا فروش حراج بین المللی هنر ، نمایشگاه های مد ، نامه های فروش و پیشنهادات تجاری ، ویزا یا هر چیز دیگری ، ما می توانیم ترجمه ایتالیایی به فارسی مورد نیاز شما را ارائه دهیم.  هر نوع ترجمه حرفه ای ایتالیایی که لازم دارید با کوتاه ترین زمان ممکن آن را ارائه می دهیم. در این جا ما لیست تمامی مدارکی که به ترجمه نیاز دارند را با قیمت شان آورده ایم. برای اطلاعات در باره سایر زبان ها به قسمت تعرفه ها مراجعه کنید.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

کاربرد های دفتر ترجمه ایتالیایی

دفتر ترجمه ایتالیایی به فارسی برای سرمایه گذاری های تجاری و روابط تجاری نیاز به مواردی مانند ترجمه بیمه نامه خارجی ایتالیایی به فارسی برای حمل و نقل محصولات و کارمندانی که سفر می کنند مورد نیاز است. ایتالیا همچنین برای بسیاری از فارسی زبانان مقصد بسیار محبوب برای تعطیلات و سفر است. این سفر اغلب برای اسنادی مانند ویزا ، گذرنامه ، شناسنامه و سایر ترجمه اسناد ایتالیایی به ترجمه نیاز دارد.

کاربرد های دارالترجمه رسمی ایتالیایی برای مهاجرت

به دلیل جمعیت بالای شهروندان متولد ایتالیا یا مهاجران در کشورهایی مانند ایران٬ انگلیس ، کانادا و ایالات متحده ، ترجمه ایتالیایی به فارسی گواهی های تولد یا مرگ اغلب یک نیاز مشترک است. به ویژه دولت ایالات متحده برای هرگونه ویزا ، گرین کارت و سایر مراحل مهاجرت یا تابعیت ، به گواهی تولد ترجمه شده به زبان فارسی نیاز دارد. با این حال ، ترجمه توسط شخص دارای شناسنامه ، یا گیرنده ویزا ، گرین کارت ، ویزای موقت و غیره مجاز نیست. بعلاوه ، اگر دارالترجمه رسمی ایتالیایی خوبی را انتخاب نکنید و سند ترجمه شده ایتالیایی دارای اشتباه یا عدم دقت باشد ، بلافاصله رد شد ، و سپس مجبور به ترجمه حرفه ای ایتالیایی توسط مترجمان دولت تعیین شده است. این نوع ترجمه اسناد ایتالیایی همیشه گران تر است.

هزینه ترجمه مدارک در دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

آخرین مطالب