Search
Close this search box.

دفتر ترجمه رسمی | لیست 10 تایی دفتر های ترجمه رسمی در تهران | ترجمه فوری

دارالترجمه یا دفتر ترجمه رسمی، درست مثل دفتر اسناد رسمی، خدمات ترجمه به صورت رسمی ارائه می کند؛ یعنی یک مسئول ترجمه یا مترجم رسمی دارد که از نظر قانونی اجازه و شایستگی برگرداندن متون را از یک زبان به زبان دیگر دارد. علاوه بر مترجمان رسمیِ دارای پروانه، افراد دیگری بعنوان دستیار در دفاتر ترجمه رسمی اشتغال دارند: مترجم های رسمی دیگر، مترجم یار، سردفتر، دفتریار، غیره…

دفتر ترجمه رسمی توسط این مترجم رسمی و با مجوزی که ایشان از قوه قضائیه دارند تاسیس شده و فعالیت دارد. حدود چندصد دفتر ترجمه رسمی در تهران و دیگر شهرهای ایران بزرگ در حال فعالیت هستند که در این مقاله سعی شده طبق فاکتورهایی به معرفی 10مورد از  بهترین دفتر ترجمه رسمی در تهران بپردازیم

کاربرد این دفاتر

برای خروج از کشور و عمدتا مهاجرت به خارج، چه تفریحی، چه کاری، و چه تحصیلی، بعد از دوره آیلتس، گاها برای گرفتن ویزا، افراد نیاز به ترجمه اسناد خود از زبان مبدا (فارسی) به زبان مقصد (معمولا انگلیسی) دارند. برای اینکه این ترجمه توسط کشورهای مقصد مورد پذیرش باشد، باید یک ترجمه رسمی باشد که قوانین و تعرفه های مصوب خاصی دارد. متقاضیان ترجمه رسمی می توانند شرکت ها و سازمان هایی نیز باشند که برای فعالیت های تجاری و بازرگانی با موسسات، ارگان ها و شرکت های خارجی در ارتباط هستند

موارد مهم ما برای انتخاب این گلچین از بهترین دفتر ترجمه رسمی

به سراغ بهترین دفاتر ترجمه در سال ۱۴۰۰ می رویم. این لیست چند بار در سال ویرایش شده و عملکرد این موسسات با توجه به موارد زیر مورد ارزیابی قرار می گیرد:

مورد اول ـ تحت نظارت قوه قضائیه

مورد دوم ـ داشتن وکلای مجاز

مورد سوم ـ داشتن پروانه فعالیت دارالترجمه

مورد چهارم ـ داشتن هویت و برند

مورد پنجم ـ ‍‍‍ به روز بودن

مورد ششم ـ صداقت و مشاوره غیرمشروط

مورد هفتم ـ تخصص در ترجمه و زبان

مورد هشتم ـ تخصص در امور قضائی و رسمی

به سراغ 10 مورد از بهترین دفتر ترجمه های تهران میرویم :

دارالترجمه رسمی سُفرا

دارالترجمه رسمی سفرا یکی از معتبرترین دفاتر ترجمه رسمی در تهران است، این دارالترجمه با توجه به بررسی ای که انجام شده در بیش از 9 زبان اصلی مترجم مستقر در دفتر دارد لذا توان ترجمه رسمی فوری را دارا و متعهد به آن است

این دارالترجمه خدمات آنلاین و ارسال و دریافت با پیک مدارک را دارا است.

دفتر ترجمه رسمی سفرا

دفتر ترجمه رسمی دانش فردا در تهران

گزینه اول از این لیست  دارالترجمه رسمی دانش فردا است که دلایل انتخاب ما  تجربه فراوان این دفتر  برای سازمان های معتبر داخلی و خارجی  که این مورد خود نشانگر کیفیت کار و رضایت سازمان های معتبر  است. دلیل دوم ما خدمات 24 ساعته و آنلاین بودن این دفتر بدون هزینه اضافی است که باعث میشود وقت مشتریان تلف نشود

از جمله سرویس ها و خدمات این دفتر میتوان به موارد زیر اشاره کرد

1-ترجمه  رسمی اسناد

2- ترجمه متون

3- ترجمه شفاهی

4- تاییدیه سفارت خانه ها

و …..

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید:

دارالترجمه دانش فردا

سامانه ساترا

گزینه بعدی از این لیست  متعلق است به سامانه ترجمه ساترا که تاکنون موفق شده است در ارائه خدمات ترجمه راهکارهابی جدیدی اراپه دهد.

از جمله خدمات این سامانه :

1 – ارائه خدمات به هزاران مشتری

2 –  مشاهده و مدیریت سفارش ها برای هزاران کاربر و با سرعت و سهولت

3 – حفظ حریم مشتریان سایت

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید : 

دفتر ترجمه رسمی

شرکت ترجمه رسمی سورن

 آنچه سورن را از دیگر دفترهای ترجمه متمایز می کند ارائه ی سریع ترجمه ای دقیق با قیمت مناسب است.

از جمله خدمات این شرکت

1 –  ترجمه ی  انواع مدارک در انگلستان مورد تایید مراجع قانونی

2 – ترجمه ی مدارک در ایران با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه

3 – ترجمه ی  با مهر سازمان مترجمان استرالیا برای استفاده در استرالیا

4 – خدمات ترجمه ی همزمان و شفاهی در انگلستان و ایران و….

برای اطلاع از خدمات بیشتر و دقیق به وب سایت زیر مراجعه کنید .

ترجمه رسمی خوب

شرکت ترجمه رسمی آذرین

این دفتر با همکاری جمعی از متـرجمان رسمی قـوه قضاییه، متخصصان، اساتید آموزش و فن ترجمه و مشاوران حقـوقی،به دلیل خدمات زیر برای ما جزپاین لیست قرار گرفته است:

اين دفتر  نه تنها ترجمه های كتبی و شفاهی از زبان فارسی به انگلیسی و بالعكس را با همكاری مترجمان تحصيل كرده به صورت فوق تخصصی  ارائه می نمايد،  همچنین ترجمه های رسمی و غير رسمی شما را در اسرع وقت و با بهترين كيفيت به انجام مي رساند.

زبان های فعال  در این شرکت

ترجمه به زبان های انگلیسی، روسی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیولی ،فرانسوی، عربی، ارمنی، اردو ، ترکمنی، چینی، کره ای، ژاپنی ،صربی ، پرتغالی ، بلغاری ،کردی ،سوئدی ،نروژی ، دانمارکی، ترکی استانبولی و ترکی آذری و … ارائه كليه مشاوره های لازم به شما در مورد ترجمه انواع اسناد و مدارک باعث افتخار ما و همكارانمان خواهد بود ، آمادگی همکاری در تمامی زمینه ها با ادارات، شرکت ها، ارگان ها، آژانس های مسافرتی و موسسات توریستی و گردشگری، مهاجرتی و اعزام دانشجو را دارا میباشد.

برای اطلاع از آدرس و شماره تماس به وب سایت زیر مراجعه کنید .

ترجمه رسمی خوب

کتیبه

‍‍‍‌‌گزینه بعدی از بهترین دفاتر ترجمه رسمی در تهران کتیبه نام دارد که با سابقه طولانی در امر ترجمه اسناد و مدارک به زبان اسپانیایی توانسته به خوبی برای شخصیت های معتبر کشور  خدمات ارایه دهد که این خود نشان از اعتبار و کیفیت کار این دفتر است.

برای اطلاعات از تعرفه ها و شماره تماس به وب سایت زیر مراجعه کنید .

کتیبه

دفتر ترجمه رسمی سودالیت

امروزه به دلیل ترافیک سنگین در شهر تهران رفت و آمد های روزانه با مشکل مواجه شده است.  برای حل این مشکل  این دفتر پیک رایگان معتبر را جهت دریافت و تحویل کار های ترجمه اندیشیده است.

شما می توانید جهت ترجمه رسمی مدارک خود برای کشورهای استرالیا و نیوزیلند از ترجمه رسمی با مهر ناتی استفاده نمایید. فایده استفاده از مهر ناتی نسبت به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه هزینه کمتر و زمان کوتاه تر می باشد.

برای اطلاع از خدمات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید . 

ترجمه رسمی خوب

دفتر ترجمه رسمی شهر در تهران

هشتمین مورد از این لیست شهر  است که میتوان از آن به عنوان یکی از موفق ترین ها و معتبر ترین دفاتر نام برد که خدمات خوبی به مشتریان در سراسر جهان ارايه میدهد

 دفتر ترجمه رسمی شهر زیر نظر قوه قضائیه در حال فعالیت می باشد  این دفتر ترجمه  در قبال اسناد و مدارکی که از مشتریان (جهت ترجمه و یا تائید به هر زبانی) دریافت می کند، قبض مربوط به مشتری تحویل میدهد. این قبض شامل لیست جزء به جزء اسناد و مدارک روی سربرگ دفتر همراه با مُهر و امضای دفتر می باشد.

برای کسب اطلاع از تعرفه های و خدمات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید .

ترجمه رسمی خوب

دفتر ترجمه رسمی گلستان

این دفتر  با داشتن تجربه ای بالغ بر 40 سال توانسته است به یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین مراکز ترجمه در ایران تبدیل شود.

کلیه خدمات مربوطه به منظور ترجمه رسمی با تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه با قیمت های مصوب جامعه مترجمان رسمی انجام می شود. همچنین خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی زبان‌ های آلمانی، انگلیسی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، ترکی (استانبولی و آذری)، عربی، اسپانیولی، ژاپنی و چینی  به صورت تخصصی انجام می گردد.

برای دریافت شماره تماس و آدرس به وب سایت زیر مراجعه کنید

دارالترجمه رسمی گلستان

سامانه ترجمه رسمی الف

این سامانه به عنوان اپلیکیشن آنلاین ثبت و سفارشات بستری را فراهم کرده است که مخاطبین محترم در هر زمان و مکانی که هستند، بتوانند تنها با در اختیار داشتن یک موبایل هوشمند، فرایند وقت گیر و پیچیده ترجمه رسمی مدارک و اخذ تاییدات مورد نیاز را تنها با چند کلیک و با آپلود مدارک مورد نیاز انجام بدهند و ترجمه مدارک خود را در زمان تعیین شده دریافت کنند.

 از خدمات الف میتوان موارد زیر را نام برد  :

1 – پیک موتوری رایگان

2 – ترجمه فوری

3 – ارسال اسکن مدارک از طریق شبکه های اجتماعی برای دارالترجمه

4 – خدمات کاملا غیر حضوری و تحت شبکه

برای اطلاع دقیق تر از خدمات و تعرفه ها به وب سایت زیر مراجعه کنید . 

ترجمه رسمی خوب

دفتر ترجمه رسمی دانشجو

ویژگی های بارزاین دفتر  که آن را از جزء لیست 10 دفاتر ترجمه رسمی در تهران قرار دادیم عبارت است از:

1.سرعت در ترجمه و تایید اسناد

2.کیفیت در صحت ترجمه

3.مشتری مداری بر پایه احترام و تکریم

4.حفاظت و صیانت از اسناد و مدارک و اطلاعات مشتریان

5.ارائه بهترین خدمات با مناسبترین قیمتها

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر شماره تماس به وب سایت زیر مرجعه کنید 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب