Search
Close this search box.

ترجمه مدارک ویزا توریستی | هزینه ترجمه رسمی اسناد ویزا توریستی

ترجمه مدارک ویزا توریستی

هنگامی که برای ویزا درخواست می کنید، ترجمه مدارک ویزا توریستی، کاری و … لازم است. شما باید مدارکی همچون گواهی تولد، ازدواج، تحصیل، حقوقی، مالی و… را در دارالترجمه رسمی و معتبر به انگلیسی یا زبان کشور مقصد ترجمه نمایید تا درخواست ویزا رد نشود. هزینه ترجمه رسمی اسناد ویزا توریستی را از دارالترجمه رسمی دانش فردا جویا شوید.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه مدارک ویزا توریستی

کیفیت ترجمه مدارک ویزا توریستی

اگر برای سفر به کشور دیگری برنامه ریزی می کنید، ترجمه رسمی مدارک، برای درخواست ویزا نیاز است. شما لازم است تا برخی از سوابق هویتی خود را ترجمه کنید. برخی از اسنادی که معمولاً برای درخواست ویزا نیاز به ترجمه دارند عبارتند از گواهی ازدواج، گواهی تولد، گواهی بیمه، گواهی درآمد، گواهی پزشکی و گواهی بیمه پزشکی.

می توانید درخواست ترجمه خود را به دارالترجمه رسمی دانش فردا سپرده و ترجمه هایی دقیق و تایید شده را از مترجمان متخصص و حرفه ای آن ها دریافت کنید. در صورتی که به تاییدیه های وزارت دادگستری و یا امور خارجه نیاز دارید، می توانید درخواست خود را به کارشناسان منتقل کرده و اخذ تاییدیه از این وزارت خانه ها را به دانش فردا بسپارید.

سفر به دیگر کشورها

همانگونه که می دانید، برای سفر به برخی از کشورهای همسایه، نیازی به ارائه ویزا نیست. خارج از این کشورها، هنگامی که می خواهید به عنوان گردشگر و توریست به کشورهای دیگر سفر کنید، لازم است که به سفارت آن کشور مراجعه کرده و برای اخذ ویزا، ترجمه اسناد ویزا را ارائه نمایید.

 سفارت این کشورها، از شما ترجمه رسمی مدارک را می خواهند که به طور معمول به زبان انگلیسی است. اما این امکان وجود دارد که اسناد و مدارک به دیگر زبان ها همچون ایتالیایی و آلمانی نیز درخواست شود. مترجمان دانش فردا، ترجمه مدارک را با دقت بالا ارائه می کنند.

ترجمه مدارک ویزا توریستی

هزینه ترجمه رسمی مدارک ویزا توریستی

در صورتی که سفارش ترجمه خود را به دانش فردا سپرده اید، می توانید هزینه ترجمه رسمی مدارک ویزا توریستی را از کارشناسان سوال نمایید. همچنین در صورتی که محدودیت زمانی دارید می توانید هنگام ارائه درخواست ترجمه اسناد، درخواست ترجمه فوری را ارائه کنید تا ترجمه هایی دقیق و تایید شده را در زمان مقرر دریافت نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب