Search
Close this search box.

ترجمه رسمی پایان نامه | ترجمه پایان نامه | ترجمه فوری پایان نامه | قیمت ترجمه پایان نامه

ترجمه پایان نامه

اگر دانشجوی کارشناسی ارشد یا دانشجوی فوق دکترا در دانشگاهی هستید، به احتمال زیاد، مدتی را صرف فکر کردن در مورد اینکه چه زمانی باید ترجمه پایان نامه و تحقیق خود را به انگلیسی آماده کنید، کرده اید. در علوم انسانی و علوم تجربی به طور یکسان، انگلیسی زبان غالب بورسیه های دانشگاهی است و تولید مقالات و کتاب های مجلات به زبان انگلیسی مزایای بسیار زیادی دارد. ترجمه رسمی پایان نامه که در شرایطی عالی تهیه شده باشد، می تواند اولین قدم در این مسیر باشد. در دارالترجمه رسمی دانش فردا (یکی از بهترین مراکز ترجمه تخصصی در تهران)، می توانید ترجمه فوری پایان نامه را در مدت زمان کوتاهی دریافت کرده و قیمت ترجمه پایان نامه را به شکل مقرون به صرفه داشته باشید.

ترجمه پایان نامه

آنچه دانش پژوهان جوان تر به طور فزاینده ای متوجه می شوند این است که آنها همچنین دلایل خوبی برای در نظر گرفتن برداشتن اولین قدم های علمی خود به زبان انگلیسی، حتی قبل از انتشار اولین مقاله دانشگاهی خود دارند. در واقع، با استفاده عاقلانه از خدمات ترجمه پایان نامه یا ویرایش آن، دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند از راه های بسیار مهمی شروع کنند.

برخلاف یک کتاب یا مقاله ژورنالی، یک پایان نامه فقط باید به طور رسمی توسط گروه دانشگاه یا کمیته شما پذیرفته شود. این امر باعث می شود که برخی از دانشجویان فارغ التحصیل، نتوانند درباره دسترسی به پایان نامه یا ترجمه رسمی پایان نامه خود بزرگ فکر کنند.

ترجمه پایان نامه

ترجمه فوری پایان نامه

بسیاری از دانشگاه‌های خارج از دنیای انگلیسی زبان، گزینه ارسال پایان‌نامه را به زبان انگلیسی ارائه می‌دهند، اما برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی این گزینه را جدی نمی‌بینند. در حالی که یک پایان نامه به طور رسمی مانند یک کتاب یا مقاله مجله، دارای انتشار نیست، اما ترجمه فوری پایان نامه شما به اندازه بسیاری از مجلات دانشگاهی، از طریق مجلات، برای محققان در سراسر جهان قابل دسترسی خواهد بود.

مخازن الکترونیکی محققانی که به دنبال جدیدترین تحقیقات در زمینه شما به صورت ترجمه پایان نامه هستند، اگر آثار شما را به صورت آنلاین به زبانی که می توانند بخوانند در دسترس داشته باشد، بسیار بیشتر احتمال دارد که آنها را بیابند و از آنها استفاده کنند. اگر در حال نوشتن یک پایان نامه کارشناسی ارشد هستید، به احتمال زیاد به فکر درخواست برای برنامه های دکترا نیز خواهید بود.

 اگر در حال اتمام پایان نامه دکترا هستید، ممکن است به فکر بورسیه های فوق دکتری باشید که در این حالت، ترجمه رسمی پایان نامه ضرورت دارد.

 مرحله بعدی شما هرچه که باشد، روند درخواست احتمالاً مستلزم ارائه یک نمونه نوشتاری است. اگر بهترین تحقیق شما در حال حاضر به شکل ترجمه فوری پایان نامه است، می توانید از آن به عنوان بخشی از برنامه خود برای اکثر برنامه های سراسر جهان استفاده کنید.

البته، اکثر محققان جوان آرزو دارند که در نهایت تحقیقات خود را در قالب کتاب یا مقاله منتشر کنند. اگر ترجمه پایان نامه شما به زبان انگلیسی باشد، طیف وسیع تری از ناشران و مجلات برای انتخاب خواهید داشت و پس از انتشار، آثار شما برای طیف وسیع تری از خوانندگان قابل دسترسی خواهد بود.

ترجمه پایان نامه

قیمت ترجمه پایان نامه

اما چگونه می توان مقالات را به انگلیسی ترجمه کرد. اگر می خواهید از مزایای ترجمه پایان‌نامه به زبان انگلیسی (در دارالترجمه های تخصصی انگلیسی) استفاده کنید. می‌توانید از خدمات ترجمه رسمی پایان نامه دانش فردا استفاده نمایید تا بتوانید ترجمه انگلیسی را به عنوان نسخه رسمی پایان نامه خود ارسال کنید. قیمت ترجمه پایان نامه در دانش فردا، کاملا مقرون به صرفه است.

هنگامی که ترجمه فوری پایان نامه خود را آماده کردید، ممکن است بعد از پذیرش، باشد پایان نامه شما به زبان دیگری به دانشگاه ارسال شود، برای تولید نسخه انگلیسی آن هیچ وقت دیر نیست. هنگام ترجمه پایان نامه ای که قبلاً پذیرفته شده است، ممکن است تصمیم بگیرید که در مورد آن به عنوان پیش نویس کتاب استفاده کنید.

در واقع، حتی ممکن است بخواهید نسخه اصلی را قبل از ارسال برای ترجمه رسمی پایان نامه ، ویرایش و تغییر دهید تا آن را با انتشارات یا مجلات مورد نظر خود تنظیم کنید.  در تمامی این موارد و دریافت قیمت ترجمه پایان نامه ، با کارشناسان دانش فردا در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاییدیه WES چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

تاییدیه WES چیست؟

تاییدیه WES یک ارزیابی استاندارد است که توسط سازمان آموزشی و ارزیابی سرویس جهانی (WES) ارائه می شود و هدف

ادامه مطلب »