Search
Close this search box.

ترجمه رسمی اظهارنامه مالیاتی | ترجمه اظهارنامه مالیاتی | ترجمه فوری اظهارنامه مالیاتی | قیمت ترجمه اظهارنامه مالیاتی

ترجمه اظهارنامه مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی، یک سند مالی بسیار محرمانه و حیاتی است که شامل تمام جزئیات حساب بانکی و سوابق یک فعالیت مالی خاص در یک دوره زمانی معین است. اگر در حال برنامه ریزی برای درخواست هرگونه حمایت مالی مانند وام هستید یا در حال شروع یک فرصت سرمایه گذاری برای راه اندازی یک تجارت جدید یا افزایش کسب و کار فعلی خود هستید، باید جزئیات درآمد فعلی خود را با ترجمه اظهارنامه مالیاتی ارسال کنید. این را می توان از طریق صورت های مالی مانند ترجمه رسمی اظهارنامه مالیاتی انجام داد. در صورتی که زمان کافی ندارید، دارالترجمه دانش فردا می تواند ترجمه فوری اظهارنامه مالیاتی را ارائه نماید. شما می توانید قیمت ترجمه اظهارنامه مالیاتی را از کارشناسان این دفتر ترجمه دریافت کنید.

ترجمه اظهارنامه مالیاتی

ترجمه اظهارنامه مالیاتی

اگر در کشور دیگری از کشوری هستید که می‌خواهید در آن تجارت کنید، به احتمال زیاد باید اوراق مالیاتی خود را به زبان ملی آن کشور ارسال کنید. به همین دلیل است که شما به یک ترجمه اظهارنامه مالیاتی نیاز دارید. اما مراقب باشید، هر ترجمه ای معتبر نیست.

 سند صورت‌حساب مالیاتی یک سند بسیار مهم است که هم به عنوان یک سند مالی و هم یک سند قانونی در نظر گرفته می‌شود. این نوع اسناد در هنگام ترجمه، باید دارای ضمانت هایی باشند که سند معتبر است و هیچ تغییری در آن ایجاد نشده است.

ادارات رسمی همیشه ملزم به ترجمه تمام مدارک مالی و ویزاها در صورتی که به زبان های خارجی باشند، هستند. البته می توانید به راحتی اسناد مالیاتی را در هر بستری به صورت آنلاین ترجمه کنید، اما شما چه مدرکی مبنی بر اصالت و صحت سند خود دارید؟  کیفیت ترجمه، تنها در صورتی قابل تضمین است که یک نشان ترجمه معتبر به همراه سند ارائه شود که ثابت کند ترجمه توسط مترجمان رسمی معتبر انجام شده است.

ترجمه فوری

شما باید یک تصویر برابر اصل از سند مالی خود دریافت کنید که ثابت کند در هنگام ترجمه فوری، به هیچ وجه تغییری در آن صورت نگرفته است و به همین دلیل است که نیاز به ترجمه گواهی مالیاتی دارید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم اظهارنامه مالیاتی از اسناد قانونی محسوب می شود. بنابراین مانند سایر اسناد قانونی برای چندین کار حقوقی معتبر است. با توجه به این موارد حقوقی، دادگاه ها معمولاً اسناد ترجمه شده ای را که توسط یک متخصص تأیید نشده اند، نمی پذیرند.

از همین روست که دارالترجمه رسمی دانش فردا ، فقط ترجمه های تایید شده را از طریق خدمات ترجمه اظهارنامه مالیاتی ارائه می دهد. اسناد صادر شده، توسط این دفتر ترجمه حرفه ای ، بیانیه صحت و تکمیل را به همراه اسناد ترجمه شده ارائه می دهد و تأیید می کند که تمام اظهارات دقیق درست، دقیق و کامل است. در واقع، مترجم سند، به زبانی که سند به آن ترجمه شده است مسلط است.

ترجمه اظهارنامه مالیاتی

قیمت ترجمه

وقتی صحبت از سوابق مالی می شود، هیچ کس نمی خواهد چیزی به مهمی یک ترجمه رسمی را به هم بزند. یک خطای کوچک ، تبعات زیادی خواهد داشت. در دفتر ترجمه رسمی دانش فردا، ضمن رعایت کیفیت بالای ترجمه، قیمت ترجمه اظهارنامه مالیاتی نیز ، در شرایطی ایده آل اعلام خواهد شد.

ترجمه و تفسیر کاری اظهارنامه و اسناد دیگر مالی ، بسیار ماهرانه و تخصصی است که برای به دست آوردن دقیق ترین نتیجه نیاز به کنترل مناسب دارد. اگر ترجمه اشتباه پیش برود، باید هزینه هنگفتی را برای آن بپردازید که مستلزم صرف زمان، هزینه و تلاش زیادی است.

اعتبار ترجمه رسمی

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که ترجمه نمی تواند در طول زمان تغییر کند و باید به طور نامحدود معتبر باشد، مگر اینکه سند اصلی تغییر کرده یا منقضی شده باشد. اگر امضای مترجم یا سردفتر رسمی منقضی شده باشد، ترجمه اظهارنامه مالیاتی را باطل نمی کند. تا زمانی که گواهینامه مترجم در زمان امضا معتبر باشد، ترجمه معتبر باقی می ماند.

در صورتی که سند اصلی منقضی شده یا تغییر کرده باشد و متقاضی سند جدیدی ارائه کند، ترجمه قبلی منقضی اعلام می شود. متقاضیانی که مدارک مورد نیاز و یا درخواستی را بدون ترجمه ضمیمه ارسال می کنند، درخواست آنها به عنوان ناقص بازگردانده می شود.

لازم است که در ارائه ترجمه اسناد مالی، سند اصلی را که توسط یک مترجم معتبر به زبان هایی همچون انگلیسی ترجمه شده است را ارائه نمایید. در چنین شرایطی، سند اصلی ترجمه، می بایست با یک کپی تایید شده پیوست شده و ارسال گردد. این می تواند تضمین نماید که مدارک ارسالی ترجمه، از سوی مراجع در هر کشوری، پذیرفته خواهد شد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

آزمون تولک TOLC چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

آزمون تولک TOLC چیست؟

آزمون تولک (TOLC) نوعی سیستم ارزیابی سطح علمی دانشجویان است که توسط کنسرسیوم دانشگاه های ایتالیایی (CISIA) ارائه می شود.

ادامه مطلب »
ترجمه ناجیت چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

ترجمه ناجیت چیست؟

ترجمه ناجیت (NAJIT) مخفف National Association of Judiciary Interpreters and Translators انجمن ملی مترجمان و مفسران قضایی، به عنوان بخشی

ادامه مطلب »