Search
Close this search box.

ترجمه مدارک ویزای ایتالیا | هزینه ترجمه مدارک ویزا

ترجمه مدارک ویزای ایتالیا

اگر تصمیم دارید به ایتالیا سفر کنید، ترجمه مدارک ویزای ایتالیا را نیاز خواهید داشت. در واقع، خدمات ترجمه ویزا می تواند برای افرادی که به کشوری سفر می کنند که زبان مادری آنها صحبت نمی شود، مورد نیاز باشد. هزینه ترجمه مدارک ویزا را می توانید در دفتر ترجمه رسمی دانش فردا مشاهده کنید.

ترجمه مدارک ویزای ایتالیا به صورت رسمی

ترجمه مدارک ویزای ایتالیا به صورت رسمی

هنگامی که ترجمه مدارک ویزای ایتالیا را به صورت رسمی آماده می کنید، می توانید روند دریافت ویزا را بدون تاخیر، دنبال نمایید. افزایش تقاضا برای ویزا، باعث شده است که روادیدهایی که پردازش آنها چندان آسان نیست، شانس بالایی برای رد شدن داشته باشند.

دانش فردا با در نظر گرفتن این موضوع و بهره مندی از کارشناسان مجرب ترجمه خود، تمامی مدارکی که هنگام درخواست ویزا مورد نیاز است، در بهترین کیفیت ترجمه ترجمه می کند. دانش فردا، خدمات ترجمه را با تضمین صحت آن ارائه می نماید.

ترجمه فوری اسناد ویزا

همچنین، خدمات ترجمه ویزا، همراه با هزینه ترجمه مدارک ویزا ی مناسب ارائه می شود و تحویل آن نیز سریع خواهد بود. خدمات ترجمه فوری نیز در دارالترجمه رسمی دانش فردا انجام می شود که در مواقعی که برای فرآیند درخواست ویزا نیاز به ترجمه فوری اسناد دارید، بسیار مفید است.

ترجمه مدارک به ایتالیایی

ترجمه به ایتالیایی

هنگامی که برای ترجمه مدارک ویزای ایتالیا درخواست می کنید، هر مدرکی به زبانی غیر از ایتالیایی، لازم است که ترجمه گردد. به عنوان مثال. تولد، ازدواج، تحصیل، حقوقی و مالی، باید توسط یک شرکت ترجمه معتبر به ایتالیایی ترجمه شود، برای درخواست ویزای ایتالیا نیز لازم است.

مدارک ناقص یکی از دلایل مهم ریجکت شدن ویزا است. این می تواند رویای شما را برای یک زندگی زیبا در خارج از کشور از بین ببرد. این در حالی است که تعداد کمی از کشورها، پروتکل های خود را دارند.

ضوابط برخی از کشورها برای ترجمه مدارک ویزای ایتالیا

برای ترجمه مدارک مربوط به ویزا، برخی از کشورها دارای ضوابط خاصی هستند، به عنوان مثال، دانشگاه های اسپانیا و ایتالیا، فقط ترجمه انجام شده توسط مترجمان سوگند خورده مورد تایید وزارت امور خارجه را می پذیرند. با این حال، در فرانسه ترجمه انجام شده توسط Alliance Francaise، یک آژانس تایید شده از کنسولگری فرانسه را ترجیح می دهند. ترجمه برای کانادا باید توسط یک شرکت ترجمه ثبت شده انجام شود که همچنین گواهی صحت و سوگندنامه مترجمان را با ثبت اسناد رسمی ارائه می دهد.

هزینه ترجمه مدارک ویزا ایتالیا

هزینه ترجمه مدارک ویزا

اگر نیاز به دریافت خدمات ترجمه مدارک ویزای ایتالیا دارید، می‌توانید بهترین نرخ‌ هایی را که در دانش فردا در نظر گرفته شده است را دریافت ‌کنید. کارشناسان دانش فردا، همواره آماده هستند تا نیازهای ترجمه شما را برطرف کرده و به سوالات شما پاسخ دهند. هزینه ترجمه مدارک ویزا را در اینجا می توانید مشاهده کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاییدیه WES چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی
تاییدیه WES چیست؟

تاییدیه WES یک ارزیابی استاندارد است که توسط سازمان آموزشی و ارزیابی سرویس جهانی (WES) ارائه می شود و هدف

ادامه مطلب »