Search
Close this search box.

ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی | ترجمه رسمی مدارک آموزشی

ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی

یکی از دفاتر ترجمه رسمی که مدارک تخصصی و قانونی را با دقت ارائه می کند و ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی را توسط مترجمان حرفه ای خود، ارائه می کند، دارالترجمه دانش فردا می باشد. کارشناسان این دفتر، با برخورداری از تجربه و تخصص، ترجمه رسمی مدارک آموزشی را در زمان مقرر شده تحویل داده و از صحت آن اطمینان حاصل می کنند.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی

تایید ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی

تایید ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی، بخش بسیار مهمی از فرآیند قانونی سازی اسناد است، اما همچنین یک سرویس مستقل خواهد بود که معمولاً مورد نیاز مراکزی است که قصد دارید در آن مشغول به کار شوید یا ادامه تحصیل دهید. تمام هدف ارائه ترجمه تایید شده این است که به مقامات دانشگاه، کسب و کار یا ارگان دولتی ترجمه محتوای سندی را بدهد و بتوان به صحت و اصالت آن اعتماد کرد.

هر کشور ممکن است مجموعه استانداردهای جداگانه ای داشته باشد که آنها را به عنوان ترجمه تایید شده می پذیرند. این می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند، اما دانش فردا تجربه زیادی در برخورد با این روند دارد. مترجمان این دارالترجمه می توانند اطمینان حاصل کنند که ترجمه رسمی مدارک آموزشی شما به گونه ای تایید می شوند که باعث می شود آنها به سرعت و بدون دردسر پذیرفته شوند.

چرا ترجمه تایید شده برای مدارک حرفه ای و آموزشی بسیار مهم است؟

ترجمه تایید شده برای مدارک حرفه ای و آموزشی بسیار مهم است. البته اکثر دولت های جهان اعتبار مدرک ارائه شده توسط یک دانشگاه معتبر در کشور دیگر را می پذیرند. به همین ترتیب، بسیاری از نهادهای اعتباربخشی حرفه‌ای از نظر دامنه واقعاً بین‌المللی هستند.

با این حال، شما نمی توانید به یک مقام مهاجرتی یا یک دانشگاه در کشوری دیگر، یک مدرک از دانشگاهی در کشور ثالث را نشان دهید، حتی اگر به درستی آپستیل شده باشد. آنها متوجه خواهند شد که معتبر است، اما ممکن است نتوانند آن را بخوانند. مقامات نمی توانند از این اسناد استفاده عملی کنند مگر اینکه بتوانند محتوا را درک کنند و همچنین به اصالت نسخه اصلی اعتماد کنند.

ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی

هزینه ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی

اگر به ترجمه رسمی مدارک آموزشی نیاز دارید، می توانید آن را به همراه هزینه ترجمه گواهی های آموزشی و مهارتی، از دانش فردا تهیه کنید. در این دفتر ترجمه، اسناد شما با سرعت و دقت آماده شده و با قیمتی مناسب، تحویل می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

آزمون تولک TOLC چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی
آزمون تولک TOLC چیست؟

آزمون تولک (TOLC) نوعی سیستم ارزیابی سطح علمی دانشجویان است که توسط کنسرسیوم دانشگاه های ایتالیایی (CISIA) ارائه می شود.

ادامه مطلب »
ترجمه ناجیت چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی
ترجمه ناجیت چیست؟

ترجمه ناجیت (NAJIT) مخفف National Association of Judiciary Interpreters and Translators انجمن ملی مترجمان و مفسران قضایی، به عنوان بخشی

ادامه مطلب »