Search
Close this search box.
خدمات ترجمه رسمی آنلاین

مزایای استفاده از خدمات ترجمه رسمی آنلاین

خدمات ترجمه رسمی آنلاین، یکی از سرویس های کاربردی دارالترجمه ها است که موجب می شود مدارک تحصیلی، مدارک هویتی، پرونده های قضایی و … بدون مراجعه حضوری ترجمه شوند. مراجعه حضوری به دارالترجمه و پیدا کردن یک موسسه قابل اعتماد، با این ترافیک شهری، کاری تقریبا غیرممکن است. استفاده از ترجمه رسمی آنلاین، علاوه بر سرعت بالا در تحویل ترجمه، سایر مشکلات مراجعه حضوری را نیز برطرف می کند. هزینه دارالترجمه رسمی آنلاین، طبق تعرفه مصوب شده از سوی اداره امور مترجمین قوه قضاییه تعیین می شود و مدت زمان انجام شدن ترجمه از همان لحظه تحویل مدارک به مشتریان اعلام می گردد. در ادامه قصد داریم سرویس دارالترجمه آنلاین را معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید.

خدمات ترجمه رسمی آنلاین

ویژگی های استفاده از خدمات دارالترجمه آنلاین

برای ترجمه رسمی اسناد حقوقی و غبرحقوقی باید به مراکز و موسسه های مجاز، با عنوان دارالترجمه مراجعه کرد. به طور کلی دارالترجمه ها به دو صورت حضوری و آنلاین خدمت رسانی می کنند. استفاده از دارالترجمه آنلاین مزیت های بیشتری نسبت مراجعه حضوری دارد. به همین دلیل امروز در دارالترجمه رسمی دانش فردا، به ویژگی های استفاده از خدمات ترجمه رسمی آنلاین اشاره می کنیم:

زمان تحویل دقیق؛ مهم ترین ویژگی خدمات ترجمه رسمی آنلاین

یکی از مزیت های مهم استفاده از خدمات آنلاین ترجمه رسمی، دریافت به موقع مدارک و تحویل فوری آن ها با ذکر تاریخ است. در دارالترجمه آنلاین، اسناد مورد نظر به موقع دریافت شده و با توجه به زبان ترجمه و حجم اسناد، زمان دقیق تحویل ترجمه، به مشتری اعلام می گردد. استفاده از خدمات آنلاین موجب می شود مشتریان بدون مراجعه حضوری، اسناد و مدارک مورد نیازشان را ترجمه کنند.

پیشنهاد مطالعه : دارالترجمه رسمی انگلیسی

ذخیره زمان

استفاده از خدمات ترجمه رسمی به صورت آنلاین، نیازی به مراجعه حضوری نداشته و در نتیجه شلوغی شهر و ترافیک گریبانگیر مشتریان نخواهد شد. از سوی دیگر، زمان تحویل اسناد ترجمه شده به قوه قضاییه و یا خارجه، از قبل تعیین شده است. این مقدار در برخی موارد ممکن است زمان کمی باشد و همین موضوع می تواند در آماده سازی ترجمه مدارک دردسر ساز شود. در این شرایط استفاده از خدمات آنلاین فوری می تواند کارساز باشد. در کنار این موضوع، مشتریان می توانند به راحتی زمان خود را ذخیره کرده و به سایر امور رسیدگی کنند.

دارالترجمه رسمی آنلاین

دسترسی راحت به خدمات ترجمه رسمی آنلاین

یکی از موارد و چالش های بزرگ برای مشتریان ساکن در شهرهای کوچک، دسترسی راحت به دارالترجمه هاست. استفاده از خدمات دارالترجمه آنلاین به راحتی و در تمام شهرهای کشور امکان پذیر است. این خدمات با سرعت و کیفیت بالا در اختیار تمام مشتریان قرار می گیرد و دسترسی به آن تنها با یک جستجو در گوگل ممکن می شود.

هزینه مناسب

همانطور که کمی قبل تر اشاره کردیم، تعرفه ترجمه رسمی در دارالترجمه ها به صورت سالانه تصویب می شود. این هزینه با توجه به حجم، نوع اسناد و زبان ترجمه شامل تعرفه های مختلفی می شود. از سوی دیگر با توجه به مزیت های زیادی که نسبت به مراجعه حضوری دارد، قیمت نهایی آن بسیار مناسب است. (منبع)

استفاده از خدمات آنلاین ترجمه برای تمامی اسناد معتبر است؟

یکی از سوالات پرتکرار هنگام استفاده از خدمات ترجمه رسمی آنلاین دانش فردا، این است که آیا می توان از خدمات آنلاین برای اسناد حقوقی و قضایی استفاده کرد؟ استفاده از خدمات آنلاین و حضوری دارالترجمه تفاوت زیادی با هم ندارند. انجام تمامی خدمات آنلاین در این مراکز، مطابق با مصوبه های امور مترجمین قوه قضاییه کل کشور است. در نتیجه استفاده از خدمات آنلاین ترجمه برای اسناد تحصیلی، مهاجرتی، حقوقی، خارجه و … هیج تفاوتی از نظر کیفیت و اعتبار با خدمات حضوری ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *