Search
Close this search box.

ترجمه رسمی پاسپورت | هزینه ترجمه گذرنامه

ترجمه رسمی پاسپورت

یکی از الزامات مهاجرت و یا سفر به دیگر کشورها، ترجمه رسمی پاسپورت است. پاسپورت یک سند رسمی است که توسط دولت کشور شهروندی شما صادر می شود و باید هویت شما را تأیید کند و به شما اجازه سفر به سایر کشورها را بدهد. دارالترجمه رسمی، قادر است خدمات ترجمه معتبر و حرفه ای گذرنامه را به شما ارائه دهد. می توانید هزینه ترجمه گذرنامه را از دفتر ترجمه رسمی دانش فردا دریافت کنید.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه رسمی پاسپورت

ضرورت ترجمه رسمی پاسپورت

 ممکن است به دلایل مهمی نیاز به ترجمه رسمی پاسپورت خود داشته باشید. اگر شغل جدیدی را شروع کنید یا حساب بانکی در خارج از کشور ایجاد نمایید، ممکن است برای اثبات هویت و تأیید تابعیت خود، به ترجمه این سند نیاز داشته باشید. همچنین ممکن است لازم باشد گذرنامه خود را هنگام درخواست شهروندی خارج از کشور ترجمه نمایید.

مهم است که در نظر داشته باشید ممکن است مدارک دیگری برای پشتیبانی از هر درخواست گذرنامه یا شهروندی ارائه شود و این اسناد نیز ممکن است نیاز به ترجمه داشته باشند. اینها می تواند شامل گواهی تولد یا ازدواج شما و شاید مدارک مادر یا پدر شما باشد.

دفتر ترجمه تایید شده

دانش فردا به عنوان دفتر ترجمه تایید شده، می ‌تواند ترجمه رسمی پاسپورت شما و هر گونه اسناد پشتیبانی دیگر را ارائه دهد تا اطمینان حاصل شود که این موارد توسط مقامات مربوطه به رسمیت شناخته می شود. مقامات در اکثر کشورها ترجمه پاسپورت را به صورت تایید شده، سوگند یا محضری می خواهند.

این ترجمه باید توسط یک مترجم رسمی مجاز، تایید شده یا قسم خورده انجام شود. در دارالترجمه دانش فردا، تیمی از مترجمان معتبر در ترکیب ‌های زبانی متعدد وجود دارد تا شرایط ترجمه گذرنامه شخصی شما را برآورده نماید. در اینجا، مترجمی تعیین می شود که به طور رسمی مجاز بوده و قادر است تا ترجمه رسمی پاسپورت شما را تایید کند تا توسط مراجع و نهادهای مربوطه از جمله دادگاه های حقوقی به رسمیت شناخته شود.

ترجمه رسمی پاسپورت

هزینه ترجمه گذرنامه

اسناد هویتی خود را توسط دانش فردا انجام داده و هزینه ترجمه گذرنامه مناسبی را پرداخت نمایید. این ترجمه ها با کیفیت و دقت بالایی بوده و با قیمت مناسبی به مشتریان ارائه می شود. همچنین اگر نیاز فوری به ترجمه مدارک خود دارید، می توانید درخواست خود را به کارشناسان ارائه کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

آزمون تولک TOLC چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی
آزمون تولک TOLC چیست؟

آزمون تولک (TOLC) نوعی سیستم ارزیابی سطح علمی دانشجویان است که توسط کنسرسیوم دانشگاه های ایتالیایی (CISIA) ارائه می شود.

ادامه مطلب »
ترجمه ناجیت چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی
ترجمه ناجیت چیست؟

ترجمه ناجیت (NAJIT) مخفف National Association of Judiciary Interpreters and Translators انجمن ملی مترجمان و مفسران قضایی، به عنوان بخشی

ادامه مطلب »