Search
Close this search box.

ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی | حکم کارگزینی به زبان انگلیسی

ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی | حکم کارگزینی به زبان انگلیسی

یکی از مدارکی که جهت اخذ ویزای دیگر کشورها، توسط اساتید رسمی دانشگاه مورد تقاضا می باشد، ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی است. اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، از این حکم هنگامی استفاده می کنند که تصمیم داشته باشند در کنفرانس یا سمیناری در دیگر کشورها شرکت کرده و یا برای ادامه تحصیل در رده های بالاتر اقدام کنند. حکم کارگزینی به زبان انگلیسی می تواند در پذیرش دانشگاه ها نقش مهمی داشته باشد.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی

اهداف ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی

از دیگر اهداف این است که اساتید بخواهند در کشوری دیگر، تدریس کرده و می بایست ویزا دریافت کنند تا سابقه کاری، توانمندی و سطح علمی خود را به اثبات برسانند. برای این منظور، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، لازم است تا دانشنامه خود را به مهر و امضای دانشگاهی که در آن حضور داشته اند را ارائه کنند.

پس از ارائه حکم هیئت علمی که توسط دانشگاه مهر شده است، می توان با دریافت تاییدیه های وزارت امور خارجه و دادگستری، ترجمه ای رسمی و تایید شده در اختیار داشته باشند. این یک مدرک معتبر و با ارزش برای اساتید هنگام مهاجرت است.

حکم کارگزینی به زبان انگلیسی

حکم کارگزینی به زبان انگلیسی باید با دقت انجام شود. از همین روست که می بایست در دارالترجمه های معتبر که دارای مترجمان با تجربه است، ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی انجام شود. اگر به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز است، باید اصل حکم عضو هیئت علمی که مهر و امضای ریاست دانشگاه را دارد، به کارشناسان دانش فردا ارائه شود که با دریافت هزینه ای مشخص شده، تاییدیه تحویل می شود.

ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی

هزینه ترجمه حکم اعضاء هیئت علمی

هزینه ترجمه حکم اعضاء هیئت علمی مطابق با هزینه های تعیین شده توسط کانون مترجمان در هر سال محاسبه و اعلام خواهد شد. می توانید پیش از هر اقدامی، هزینه را سوال کرده و سپس اصل حکم را به کارشناسان دفتر ترجمه رسمی دانش فردا بسپارید تا ترجمه هایی دقیق و صحیح ارائه شود.

این اسناد که به صورت ترجمه رسمی حکم اعضای هیئت علمی ارائه می شود، قابلیت استناد بالایی داشته و می توان با خیالی آسوده آنها را به هر سازمان دولتی و یا دانشگاهی ارائه نمود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب