Search
Close this search box.

ترجمه رسمی گزارش ورودوخروج از کشور| هزینه ترجمه تایید شده

ترجمه رسمی گزارش ورودوخروج از کشور

به عنوان بخشی از فرآیند گرین کارت، باید مدارک مستندی مانند ترجمه رسمی گزارش ورودوخروج از کشور را ارائه دهید. اگر هر مدرکی به زبان انگلیسی نوشته نشده باشد، باید یک ترجمه تایید شده ارائه دهید. این راهنما به شما کمک خواهد کرد تا فرآیند دریافت و ارسال کامل ترجمه تایید شده را جهت برنامه مهاجرتی بدانید. هزینه ترجمه تایید شده را می توانید از کارشناسان دانش فردا در یافت کنید.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه رسمی گزارش ورودوخروج از کشور

اخذ ترجمه رسمی گزارش ورودوخروج از کشور

ترجمه رسمی گزارش ورود و خروج از کشور و هر مدرکی که برای درخواست گرین کارت به آن نیاز دارد باید به انگلیسی ترجمه شود چه آن سند برای خویشاوند حامی یا اقوام متقاضی گرین کارت باشد. برخی از نمونه ها عبارتند از:

  • گواهی تولد
  • گواهی ازدواج
  • مدارک طلاق
  • سوابق پلیس
  • اظهارات بانک

پاسپورت شما نیاز به ترجمه انگلیسی ندارد. اگر مطمئن نیستید که آیا اسنادی باید ترجمه شوند یا خیر، می‌توانید این نکات را از دارالترجمه رسمی دانش فردا سوال کنید.

مترجم حرفه ای برای ترجمه اسناد مهاجرتی

هر شخصی که هم به زبان انگلیسی و یا به زبان های رایج دنیا مسلط است، می‌تواند مترجم حرفه ای برای ترجمه اسناد مهاجرتی باشد. امروزه قانون مهاجرت این امکان را برای شما و نزدیکانتان فراهم کرده است که خودتان مدارک را ترجمه کنید. در شرایطی که بتوانید گواهی کنید که واقعاً در هر دو زبان مهارت دارید.

البته تصمیم برای پذیرش ترجمه رسمی گزارش ورود و خروج از کشور به عنوان بخشی از مدارک مهاجرتی، در اختیار افسر مهاجرت است که مدارک شما را بررسی می کند. بنابراین ایده خوبی است که از یک خدمات ترجمه حرفه ای یا یکی از دوستان یا اعضای خانواده با تجربه ای بالا کمک بگیرید تا از هرگونه تاخیر یا عوارضی در درخواست گرین کارت جلوگیری کنید.

ترجمه رسمی گزارش ورودوخروج از کشور

هزینه ترجمه تایید شده

هزینه ترجمه تایید شده در دانش فردا کاملا مناسب است. اگر دوست یا عضوی از خانواده ندارید که ترجمه های شما را رایگان انجام دهد، می توانید از خدمات این دفتر رسمی ترجمه بهره ببرید. هزینه های متناسب با اسناد و پیچیدگی آنها متفاوت خواهد بود. می توانید اطلاعات کافی در این خصوص را از کارشناسان مجرب دانش فردا دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب