Search
Close this search box.

ترجمه رسمی پروانه نشر و انتشارات | قیمت ترجمه پروانه نشریات

ترجمه رسمی پروانه نشر و انتشارات

ترجمه رسمی پروانه نشر و انتشارات برای افرادی مناسب است که تصمیم دارند در کشور دیگری، فعالیت های فرهنگی داشته یا قصد دارند برای اخذ ویزا اقدام نمایند. ترجمه پروانه می بایست از نسخه اصل آن تهیه شده و دارای اعتبار لازم بوده و مهر و امضای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را داشته باشد. می توانید به دارالترجمه دانش فردا مراجعه کرده و ضمن درخواست ترجمه تایید شده، قیمت ترجمه پروانه نشریات را نیز دریافت کنید.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه رسمی پروانه نشر و انتشارات

ترجمه پروانه نشر و انتشارات

ترجمه پروانه انتشارات به انگلیسی، قابل ارائه در کشورهای دیگر است که به فعالان حوزه نشر برای فعالیت در دیگر کشورها ارائه می شود. ضمن آن که افرادی که در حوزه نشر دیجیتال فعالیت دارند، مجوز فعالیت در این حوزه اعطا می شود که باید این سند را برای ترجمه ارائه کنند تا بتوانند در زمینه کتاب و انتشار آن در دیگر کشورها فعالیت کنند.

ترجمه پروانه انتشارات برای اخذ ویزا

ترجمه رسمی مجوزهای انتشارات، از جمله مدارکی است که  هنگام مهاجرت و دریافت ویزا در سفارت از فعالان حوزه نشر، خواسته می شود. این ترجمه در سفارت دارای اهمیت بالایی است زیرا نشان دهنده آن است که متقاضی، مجوزهای لازم در خصوص فعالیت های فرهنگی را داشته و به عنوان یک کسب و کار معتبر، با اتمام مدت مقرر شده در ویزا، به کشور خود باز می گردد.

ترجمه رسمی پروانه نشر و انتشارات

تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

برای آنکه بتوانید ترجمه رسمی را به سفارت تحویل دهید، باید ترجمه پروانه انتشارات  را که از سوی وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه تایید و مهر و امضا شده است را ارائه نمایید. در دارالترجمه دانش فردا، مترجمان رسمی و تایید شده ترجمه هایی دقیق را ارائه کرده و برای دریافت تاییدیه های امورخارجه و دادگستری اقدام می کنند که قیمت ترجمه پروانه نشریات با این تاییدیه ها، بیشتر خواهد بود.

هزینه ترجمه رسمی پروانه نشر و انتشارات

این امکان فراهم است تا پیش از هر اقدامی، هزینه ترجمه رسمی مربوط به پروانه نشریات را از کارشناسان دانش فردا دریافت کنید. این هزینه ها مطابق با تعرفه های اعلام شده و زیر نظر قوه قضاییه انجام شده و در مدت زمان مقرر شده و بالاترین کیفیت به شما تحویل خواهد شد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب