Search
Close this search box.

ترجمه مقالات ISI

ترجمه مقالات ISI

یکی از خدمات برجسته ای که در دارالترجمه رسمی دانش فردا انجام می شود، ترجمه مقالات ISI است که با تمرکز بر جزئیات و به صورت تخصصی انجام می گیرد. خدمات ترجمه در این دفتر ترجمه، با ترکیب جدیدترین ابزارها و فناوری با مترجمان متخصص در هر مرحله، مطابق با استانداردهای کیفیت ترجمه همراه است.

این دفتر رسمی ترجمه برای ترجمه تمامی مدارک تحصیلی و مقالات، دارای تضمین کیفیت در ترجمه بوده و از دستورالعمل های مناسب در این خصوص پیروی می کند تا بتواند یک ترجمه مقالات ISI استاندارد شده را به مشتریان خود تحویل نماید. ضمن آن که به زمان تحویل ترجمه نیز متعهد بوده و در شرایطی مقرون به صرفه عمل می کند.

مهمتر از آن، دارالترجمه رسمی دانش فردا، بر ارائه سطحی از کیفیت تمرکز می کند که همیشه نیازهای پیچیده و در حال تغییر مشتری را برآورده می کند. ترجمه اسناد در بسیاری از صنایع، از جمله صنایع پزشکی، بهداشتی، بیمه، حقوقی و مالی، یک بخش ضروری کلیدی است و مترجمان این دفتر ترجمه رسمی ، نیاز به کیفیت خدمات استثنایی را درک می کنند.

خدمات حرفه ای ترجمه مقالات ISI

نکته ای که قابل ذکر است این است که مترجمان دارالترجمه رسمی دانش فردا، در خصوص ترجمه مقالات ISI و برای بومی‌سازی و ترجمه محتوا، کاهش هزینه‌های کلی و به حداقل رساندن زمان‌های ترجمه و در عین حال فراتر از انتظارات کیفیت و بهبود کارایی، تلاش می کنند.

در این دفتر ترجمه رسمی، برای سطح بالایی از دقت، قابلیت اطمینان، امنیت و کارایی پروژه، صرف نظر از زبان یا لهجه ای که ترجمه می شود، عمل کرده و مشتریان نیز بر این اساس، به دانش فردا تکیه می کنند. خدمات ترجمه ISI برای اسناد مکتوب با کیفیت بالا، قیمت رقابتی و متناسب با نیازهای مختلف سفارشی شده است.

ترجمه مقالات ISI

هزینه ترجمه مقالات ISI

تیم مترجمان مجرب در این دفتر ترجمه رسمی، همواره در دسترس هستند و پروژه های شما را به طور شفاف در سطحی که برای نیازهای خاص شما سفارشی شده است، سازماندهی می کند. هر قطعه ای که نیاز به ترجمه دارد توسط مدیر پروژه تعیین شده به دقت خوانده شده و بر آن نظارت می شود و از روش تضمین کیفیت چند مرحله ای پیروی می کند.

کارشناسان ترجمه اسناد در این دارالترجمه رسمی در خصوص ترجمه مقالات  ISI، افراد حرفه ای با تحصیلات عالی، با تخصص موضوعی و مدارک پیشرفته در طیف وسیعی از رشته ها هستند. می توان گفت که دانش فردا، ISI  یک خدمات ترجمه برتر و ترجمه حرفه ای بوده و رهبر راه حل های دسترسی و بومی سازی زبان های خاص در این حوزه است که با ارائه خدماتی شایسته، توانسته است اعتبار و اعتماد ارزشمندی را کسب نماید.

زمان تحویل ترجمه های مقالات

ترجمه های مقالات ISI ، از طریق راه حل های جامع، امکان پذیر می کند که توسط یک تیم اختصاصی از زبان شناسان با تجربه گسترده در تفاوت های ظریف فنی صنایعی که به آنها خدمت می کنند، ارائه می شود. در دارالترجمه رسمی دانش فردا، به مشتریان با آخرین فناوری های اثبات شده برای ترجمه های تخصصی و در سطح کیفی ممتاز، خدمات ترجمه ارائه می شود تا بهترین نتیجه را در ژورنال های برتر جهانی کسب نمایند. شما می توانید برای دریافت ترجمه های تخصصی و ترجمه مقالات ISI به مترجمان دارالترجمه رسمی دانش فردا اعتماد کنید.

ترجمه مقالات ISI

ضمانت تحویل فوری

در دانش فردا، ترجمه مقالات در زمینه های مختلف، با بهترین کیفیت از تمامی زبان های تحت پوشش اعم از انگلیسی، آلمانی، ترکی، عربی و … در مدت زمان کوتاهی ارائه می شود. ترجمه با بهترین کیفیت توسط مترجمان حرفه ای با تجربه به صورت فوری و در زمان تعیین شده تحویل می شود.

ترجمه مقالات ISI طبق مراحل ذیل انجام می شود:

01 دریافت کلیه فایل ها و جزئیات مورد نیاز:

در ابتدا فایل پروژه جهت ترجمه به همراه کلیه مشخصات لازم برای دفتر ترجمه ارسال می گردد.

02ترجمه فایل ارسالی توسط مترجم:

اسناد شما توسط کارکنان ارزیابی می شود و برای ترجمه به بهترین مترجم تحویل می شود.

03 بازرسی کیفیت:

برای اطمینان از حفظ کیفیت فایل، مورد بازرسی قرار می گیرد تا مطابق با نیازهای مشتری باشد.

04ارسال فایل های ترجمه شده نهایی:

فایل ترجمه شده پس از دریافت مجوز از سوی بازرسان برای مشتری ارسال می شود.

تضمین کیفیت و ارزیابی منظم در حین ارائه خدمات مختلف مانند ترجمه برای جلوگیری از خطا، برنامه ریزی و انجام می شود. این کار برای محافظت از مشتری و همچنین حفظ خدمات بی نظیر این دفتر ترجمه رسمی انجام می شود. پس از اتمام فرآیند ترجمه، برای اطمینان از اینکه کار بدون خطا و با بهترین کیفیت است، یک بازرس تمام فایل‌ها را بررسی می‌کند تا مطمئن شود که کار واجد شرایط برای مشتری بوده است.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

آزمون تولک TOLC چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

آزمون تولک TOLC چیست؟

آزمون تولک (TOLC) نوعی سیستم ارزیابی سطح علمی دانشجویان است که توسط کنسرسیوم دانشگاه های ایتالیایی (CISIA) ارائه می شود.

ادامه مطلب »
ترجمه ناجیت چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

ترجمه ناجیت چیست؟

ترجمه ناجیت (NAJIT) مخفف National Association of Judiciary Interpreters and Translators انجمن ملی مترجمان و مفسران قضایی، به عنوان بخشی

ادامه مطلب »