Search
Close this search box.

ترجمه رسمی دیپلم | ترجمه دیپلم | ترجمه فوری دیپلم | قیمت ترجمه دیپلم

ترجمه رسمی دیپلم | ترجمه دیپلم | ترجمه فوری دیپلم | قیمت ترجمه دیپلم

ممکن است به دلایل مختلفی مانند استخدام، پذیرش دانشگاه یا مهاجرت و انواع کاربردهای رسمی دیگر، ترجمه رسمی دیپلم درخواست شود. بسیاری از مراکز آموزش و خدمات ارزیابی مدارک، ترجمه دیپلم را از متقاضیان به ادامه تحصیل درخواست می کنند. شما می توانید برای دریافت ترجمه فوری دیپلم ، از خدمات دارالترجمه رسمی دانش فردا بهره مند شده و قیمت ترجمه دیپلم را از ایشان درخواست نمایید.

ترجمه دیپلم

در دفتر ترجمه دانش فردا، سابقه ارائه ترجمه دیپلم وجود دارد که به‌طور دقیق تجربه تحصیلی شما را منعکس می‌کند. مترجمان حرفه ای دانش فردا، هزاران مدرک دیپلم را با موفقیت ترجمه کرده اند. می توانید ترجمه مدرک تحصیلی خود را به زبان های رایج و زنده دنیا درخواست دهید و بهترین و دقیق ترین ترجمه را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که ترجمه های دیپلم این دفتر ترجمه،  توسط دولت های خارجی به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده است. ترجمه حرفه ای توسط یکی از مترجمان رسمی انجام خواهد شد. ترجمه فوری دیپلم دارای استانداردهای قانونی بوده و به همراه تاییدیه به شما تحویل خواهد شد. می توانید این ترجمه را در ایمیل خود و یا به صورت کاغذی دریافت کنید.

این ترجمه رسمی دیپلم ، یک بیانیه گواهی است که به طور کلی شامل نام، مهر و امضای مترجم رسمی بوده و یک ترجمه درست و دقیق است که دارای تایید مراکز ذیصلاح نیز بوده و دارای تاریخ و شماره شناسایی منحصر به فردی می باشد. در صورت نیاز به مهر شدن اصل مدارک جهت مراحل اداری، می توانید به کارشناسان دارالترجمه رسمی دانش فردا اطلاع دهید.

ترجمه رسمی دیپلم | ترجمه دیپلم | ترجمه فوری دیپلم | قیمت ترجمه دیپلم

ترجمه فوری دیپلم

دیپلم مدرکی است که مستقیماً نشان دهنده مدرک، تخصص، دانشگاه، زمان تحصیل و غیره است. وظیفه اصلی دیپلم تأیید رسمی این واقعیت است که فرد فارغ التحصیل،  یک برنامه خاص را گذرانده است که می تواند در قالب ترجمه فوری دیپلم به تقاضای دانشجو تهیه شود.

 این در حالی است که ریز نمرات عبارت است از گزارشی که به مدرک پیوست شده و در آن کلیه دروسی که فارغ التحصیل در طول دوره آموزشی طی کرده است، تعداد ساعات حضور و نمرات کسب شده برای امتحانات و آزمون ها ذکر شده است.

این سند ممکن است به عنوان یک پرونده دائمی، رونوشت تحصیلی یا دانشگاه نامیده شود. وظیفه اصلی ریز نمرات ارائه اطلاعات در مورد پیشرفت تحصیلی دارنده دیپلم است. لازم به ذکر است در ترجمه دیپلم ، ریز نمرات بدون مدرک معتبر نیست، همانطور که دیپلم بدون ریز نمرات معتبر نیست. برای پذیرش در هر دانشگاه خارجی، نسخه ترجمه شده این مدارک مورد نیاز است.

قیمت ترجمه دیپلم

در صورتی که به ترجمه رسمی دیپلم نیاز دارید، می توانید این خدمات را با قیمت ترجمه دیپلم مناسب ، در دانش فردا داشته باشید. در این دفتر ترجمه، تقریباً از هر زبانی به انگلیسی ترجمه انجام می شود و ترجمه دیپلم تایید شده، تضمین می شود. ضمن آنکه ترجمه محضری نیز برای ترجمه فوری دیپلم ، در صورت نیاز موجود است.

در صورتی که به دنبال یک خدمات ترجمه مدرک مناسب هستید که بتواند مدرک دیپلم شما را تنها در چند ساعت ترجمه کند ، می توانید از خدمات دارالترجمه رسمی دانش فردا استفاده نمایید که بهترین قیمت های ترجمه را در سریع ترین زمان به شما ارائه خواهد کرد. می توانید دیپلم خود را به دانش فردا سپرده و در کمترین زمان، ترجمه رسمی دیپلم خود را دریافت کنید.

ترجمه رسمی دیپلم | ترجمه دیپلم | ترجمه فوری دیپلم | قیمت ترجمه دیپلم

تهیه ترجمه، مطابق با دانشگاه پذیرفته شده

در حالت کلی، مدارک مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه های خارجی، همیشه شامل یک نسخه ترجمه شده از مدرک دیپلم و ریز نمرات به همراه اصل مدرک می باشد. دیپلم مدرکی است که مستقیماً نشان دهنده تخصص، دانشگاه، زمان تحصیل و غیره است. وظیفه اصلی دیپلم تأیید رسمی این واقعیت است که فارغ التحصیل یک برنامه خاص را گذرانده است. از همین روست که ترجمه رسمی دیپلم ، دارای اهمیت ویژه ای است.

این در حالی است که ریز نمرات عبارت است از عناصری است که به مدرک پیوست شده و در آن کلیه دروسی که فارغ التحصیل در طول دوره آموزشی طی کرده است، تعداد ساعات حضور و نمرات کسب شده برای امتحانات و آزمون ها ذکر شده است. این سند در کنار ترجمه فوری دیپلم ، ممکن است به عنوان یک پرونده دائمی، پرونده ثبت تجمعی (CRF)، رونوشت تحصیلی، رونوشت دانشگاه یا رونوشت سوابق (ToR) نامیده شود.

ریز نمرات بدون مدرک ترجمه دیپلم معتبر نیست، همانطور که دیپلم بدون ریز نمرات معتبر نخواهد بود. ورود به دوره کارشناسی ارشد یا دکتری بدون یکی از این مدارک غیرممکن است. برای پذیرش در هر دانشگاه خارجی، نسخه ترجمه شده این مدارک مورد نیاز است. در نظر بگیرید که دانش فردا می تواند قیمت ترجمه دیپلم را با شرایطی مناسب ارائه کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاییدیه WES چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

تاییدیه WES چیست؟

تاییدیه WES یک ارزیابی استاندارد است که توسط سازمان آموزشی و ارزیابی سرویس جهانی (WES) ارائه می شود و هدف

ادامه مطلب »