ترجمه گواهی های پزشکی | ترجمه کارت واکسن

ترجمه گواهی پزشکی | انواع ترجمه گواهی های پزشکی | ترجمه کارت واکسن

ترجمه گواهی های پزشکی، یکی از مدارک معتبر و لازم برای ارائه در برنامه های مهاجرت است. امروزه، برخی از کشورها، ترجمه کارت واکسن هایی همچون کووید 19 را از شما خواهند خواست. در واقع، گواهی پزشکی مدرکی است که توسط پزشک به منظور ثبت حقایق خاص مربوط به سلامت، بیماری یا کمک دریافتی توسط بیمار صادر می شود. می توانید برای دریافت ترجمه فوری مدارک پزشکی خود، از خدمات دارالترجمه رسمی دانش فردا بهره مند شوید.

سامانه ثبت سفارش ترجمه

ترجمه گواهی های پزشکی

انواع ترجمه گواهی پزشکی

ترجمه گواهی‌ های پزشکی، می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند. سلامت، فوت، روان‌شناختی، سم‌شناسی و غیره و بسته به عملکردی که انجام می‌دهند و مرکزی که آن را صادر می‌کند، فرمت آنها متفاوت است. به طور معمول، تمام گواهی های پزشکی دارای بخش های مشترک هستند که شامل نام شخص درخواست کننده گواهی و نام پزشک، تاریخ صدور سند، جزئیات مربوط به بیمار و غیره و بخش شخصی سازی شده دیگری است که معمولاً خاص تر است.

ترجمه کارت واکسن

از سویی دیگر، ترجمه کارت واکسن نیز ضرورت دارد. این نوع ترجمه امروزه کاملاً رایج است زیرا بسیاری از افراد برای انجام مراحل در خارج از کشور به این خدمات نیاز دارند. به عنوان مثال، در سال گذشته، میزان گواهی های پزشکی صادر شده برای خروج از کشور به طور قابل توجهی افزایش یافته است، به ویژه در مورد گواهی هایی که برای مقاصد کار یا تحصیل صادر می شود.

ترجمه گواهی های پزشکی

پیچیدگی در ترجمه گواهی های پزشکی

ترجمه گواهی ‌های پزشکی، ساده‌ترین کار نیست، زیرا مترجم معمولاً به دانش پزشکی مانند اصطلاحات مورد استفاده در صنعت نیاز دارد. مترجم باید با ویژگی‌های معمولی این رشته، مانند استفاده از اختصارات یا وجود بخش‌های دست‌نویس سروکار داشته باشد. در این حالت، مترجم نه تنها کار ترجمه را انجام می دهد، بلکه باید معنای کلمات نوشته شده توسط دکتر را نیز رمزگشایی کند.

به همین دلیل، ترجمه تایید شده و رسمی از این نوع اسناد باید توسط مترجم حرفه ای انجام شود که بتواند ویژگی های حوزه پزشکی را مدیریت کند. در دانش فردا، ما یک تیم حرفه ای از مترجمان، با تجربه زیادی در ترجمه پزشکی، ترجمه کارت واکسن و ترجمه گواهی های پزشکی داریم. بنابراین، اگر به ترجمه این مدارک نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

ترجمه اساسنامه شرکت
دسته‌بندی نشده
هما ادهمی
ترجمه اساسنامه شرکت

ترجمه اساسنامه شرکت | ترجمه رسمی اسناد شرکتی یکی از اسناد مهم که برای تجارت بین المللی مورد نیاز است،

ادامه مطلب »
ترجمه ترازنامه مالی | ترجمه گزارش های حسابرسی در سایت دانش فردا
دسته‌بندی نشده
هما ادهمی
ترجمه ترازنامه مالی

ترجمه ترازنامه مالی | ترجمه گزارش های حسابرسی ترجمه ترازنامه مالی در بسیاری از موقعیت ها مورد نیاز است. از

ادامه مطلب »
مترجم رسمی آلمانی
دسته‌بندی نشده
هما ادهمی
مترجم رسمی آلمانی

مترجم رسمی آلمانی | ترجمه سریع و فوری آلمانی مترجم رسمی آلمانی، باید دارای تاییدیه بوده و توانایی ترجمه های

ادامه مطلب »
ترجمه مجوزهای فعالیت
دسته‌بندی نشده
هما ادهمی
ترجمه مجوزهای فعالیت

ترجمه مجوزهای فعالیت | هزینه ترجمه پروانه کسب روزانه میلیون ها سند ترجمه می شود و ترجمه مجوزهای فعالیت، یکی

ادامه مطلب »