Search
Close this search box.

ترجمه رسمی گواهی ولادت | ترجمه گواهی ولادت | ترجمه فوری گواهی ولادت | قیمت ترجمه گواهی ولادت

ترجمه رسمی گواهی ولادت | قیمت ترجمه گواهی ولادت | ترجمه فوری گواهی ولادت

دارالترجمه دانش فردا ، ترجمه رسمی گواهی ولادت و سایر مدارک را برای مهاجرت انجام می دهد. ترجمه گواهی ولادت ، با سوگندنامه ها همراه شده و توسط اداره مهاجرت و سایر موسسات رسمی پذیرفته می شود. در صورتی که نیاز به ترجمه فوری گواهی ولادت دارید، اطمینان حاصل کنید که یک کپی محضری از اصل گواهی ولادت را دریافت می کنید. ضمن آنکه می توانید از کارشناسان دفتر ترجمه رسمی دانش فردا ، قیمت ترجمه گواهی ولادت را کسب نمایید.

ترجمه گواهی ولادت

می توانید برای ترجمه گواهی ولادت ، به دفتر ترجمه دانش فردا مراجعه کرده و اسناد خود را برای مهاجرت و شهروندی دیگر کشورها ترجمه کنید. ضمن آنکه برای دریافت سریعتر، می توانید درخواست ترجمه فوری گواهی ولادت را به این دفتر ارائه کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن، ترجمه رسمی گواهی ولادت را دریافت کنید. اکثر ترجمه ها به همراه سوگندنامه، در عرض 1 تا 3 روز کاری تکمیل می شوند. می توانید همزمان قیمت ترجمه گواهی ولادت را نیز سوال نمایید.

در تمام شرایط، اسناد پشتیبان که به زبانی غیر از انگلیسی هستند باید با ترجمه رسمی گواهی ولادت و یک کپی تایید شده از سند اصلی به زبان انگلیسی همراه باشند. ضمن آنکه سند اصلی و کپی مصدق سند اصلی و تایید شده توسط مترجم رسمی نیاز است. همچنین در صورتی که ترجمه گواهی ولادت ، توسط مترجم رسمی قابل ارائه نباشد، باید همراه با سوگندنامه ارائه شود.

ترجمه رسمی گواهی ولادت

ترجمه فوری گواهی ولادت

ترجمه فوری گواهی ولادت به طور معمول به زبان انگلیسی تهیه می شوند. حتی اگر درخواست به زبان رسمی دیگری باشد، مترجمان حرفه ای دانش فردا می توانند آن ها را مطابق با تقاضای شما، تنظیم نموده و به عنوان ترجمه رسمی گواهی ولادت عرضه نمایند.

اما این را نیز در نظر داشته باشید که به عنوان مثال، یک درخواست تکمیل شده به زبان فرانسه ممکن است با یک سند انگلیسی همراه باشد. هنگامی که یک نسخه تایید شده از سند اصلی ارائه می شود، ترجمه گواهی ولادت نیز همراه باید نسخه تایید شده باشد و مترجم باید هم نسخه تایید شده و هم ترجمه را مهر کند.

این نکته را باید در نظر داشت که مترجمی که هنوز گواهینامه یا اعتبار دریافت نکرده است، اما در حال دریافت آن است، برای اهداف ترجمه رسمی گواهی ولادت به عنوان مترجم تایید شده محسوب نمی شود. در واقع، تمامی مترجمان دانش فردا، دارای تخصص و مجوز تایید شده بوده و قادر هستند به صورت تخصصی، مدارک هویتی را به درستی و با دقت، ترجمه نمایند.

متقاضیان باید از خدمات یک مترجم معتبر استفاده کنند که در سازمان استانی یا منطقه ای آنها از وضعیت خوبی برخوردار است و دارای گواهینامه ترجمه مدارک است. اعتبار لازم مترجم در کشوری که ترجمه گواهی ولادت در آن انجام می شود، دارای اهمیت بالایی است.

قیمت ترجمه گواهی ولادت

ترجمه فوری گواهی ولادت که توسط خود متقاضیان، اعضای خانواده متقاضی یا نمایندگان یا مشاوران متقاضی باشد، می بایست از سوی کشور مقصد، بررسی گردد. در برخی از موارد، این گونه از ترجمه، مورد تایید نمی باشد. هر یک از اعضای خانواده متقاضی که ممکن است وکیل، سردفتر یا مترجم باشد نیز مجاز به ترجمه اسناد نیست. این شامل والدین، قیم، خواهر و برادر، همسر، شریک زندگی مشترک است. توجه داشته باشید که بر اساس نوع مدارک، قیمت ترجمه گواهی ولادت از سوی کارشناسان دانش فردا ، تعیین خواهد شد.

در صورتی که صحت ترجمه مشکوک به نظر برسد، اداره مهاجرت این حق را برای خود محفوظ می دارد که از مترجم دیگری درخواست ترجمه مجدد کند. ضمن آنکه مسئولیتی در قبال هزینه های ترجمه گواهی ولادت ندارد. در مواقعی که ترجمه توسط مترجم معتبر قابل ارائه نباشد، باید همراه با سوگندنامه ای مبنی بر صحت ترجمه رسمی گواهی ولادت و تسلط به زبان مترجم، وجود داشته باشد.

این را باید افزود که سوگندنامه برای ترجمه سندی است که بیان می کند ترجمه نسخه دقیق متن اصلی است. مترجم سوگند یاد می کند که ترجمه فوری گواهی ولادت ، نمایش دقیقی از محتوای سند اصلی است. مترجم این کار را در مقابل کمیسری که مجاز به ادای سوگند در کشور محل زندگی آنها است، انجام می دهد.

کمیسر یا سردفتر اسناد رسمی برای اجرای سوگند باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد. تمام تمبرها و مهرهایی که به زبان انگلیسی نیستند نیز باید ترجمه شوند. برای دریافت ترجمه رسمی گواهی ولادت ، می توانید از خدمات ممتاز دانش فردا بهره مند شوید.

ترجمه رسمی گواهی ولادت

مشخصات ترجمه گواهی ولادت

برای اینکه ترجمه گواهی ولادت  شما توسط مراجع دولتی در تمامی کشورها پذیرفته شود، مطمئن شوید که از یک کپی شناسنامه مناسب و برابر اصل استفاده کنید. همچنین، گواهی تولدی ارائه دهید که دارای مهر و موم باشد و تأیید کند که پرونده تولد توسط یک سازمان دولتی در کشور مبدا شما صادر شده است. همچنین، داشتن تمام اطلاعات لازم در شناسنامه از جمله نام کوچک، نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل تولد نام کامل والدین را ثبت کرده باشد.

برای ترجمه رسمی گواهی ولادت ، این مراحل ساده را دنبال کنید تا مطمئن شوید که ترجمه در هر مرکز دولتی تایید شده است. یک مترجم مناسب برای ترجمه گواهی ولادت پیدا کنید که بتواند ترجمه ای تایید شده و دقیق را ارائه کند. همچنین بهتر است تا گواهی ترجمه شده را محضری کنید. برای اینکه گواهی تولد شما برای هر هدفی پذیرفته شود، باید توسط مترجم مناسب ترجمه شود.

یک مترجم گواهی تولد واجد شرایط، فردی است که هم به زبانی که گواهی تولد به آن نوشته شده است و هم به زبان انگلیسی یا زبانی که می خواهید به آن ترجمه شود، مسلط باشد. یک فرد دو زبانه با دانش اولیه ممکن است برای پذیرش ترجمه رسمی گواهی ولادت مهارت کافی نداشته باشد.

علاوه بر این، حتی اگر شما یا یکی از دوستانتان واقعاً به هر دو زبان مهارت بالایی داشتید و خودتان ترجمه فوری گواهی ولادت را آماده کنید، ممکن است مسائلی را در پی داشته باشد. برای این کار و دریافت قیمت ترجمه گواهی ولادت ، توصیه می شود از کارشناسان دانش فردا مشورت دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاییدیه WES چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

تاییدیه WES چیست؟

تاییدیه WES یک ارزیابی استاندارد است که توسط سازمان آموزشی و ارزیابی سرویس جهانی (WES) ارائه می شود و هدف

ادامه مطلب »