Search
Close this search box.

ترجمه رسمی کارت ملی | قیمت ترجمه کارت ملی

ترجمه رسمی کارت ملی | ترجمه کارت ملی | ترجمه فوری کارت ملی | قیمت ترجمه کارت ملی

هنگامی که به دنبال ترجمه مدارک هویتی هستید، یکی از مهم ترین مدارکی که به آن نیاز دارید، ترجمه رسمی کارت ملی است. در واقع ترجمه، سندی است که هر کجا که بروید به آن نیاز خواهید داشت و اگر به فکر مهاجرت به خارج از کشور برای کار یا تحصیل هستید، نیاز به ترجمه مدارک هویتی خواهید داشت. شما می توانید قیمت ترجمه کارت ملی را از دارالترجمه رسمی دانش فردا دریافت کنید.

دقت بالا در ترجمه رسمی کارت ملی

در دانش فردا، دقت بالا در ترجمه رسمی کارت ملی انجام می شود. ترجمه های ارائه شده توسط دفتر ترجمه رسمی دانش فردا، گواهی و مهر شده اند تا نشان دهند دارای اعتبار و تایید لازم هستند و امضای مترجم رسمی در آن بیان شده است که نشان دهنده آن است که ترجمه مدارک هویتی مانند ترجمه با دقت زیاد ارائه شده است.

باید اشاره کنیم که ترجمه های تایید شده این دفتر ترجمه، برای اکثر مقاصد رسمی پذیرفته می شود. می توان نسخه های چاپی ترجمه فوری را از طریق پست ویژه برای متقاضی ارسال نمود. همچنین این امکان وجود دارد که ترجمه مدارک هویتی در صورت درخواست، برای مشتری ایمیل گردد.

این نکته را نیز باید یاد آور شویم که قیمت ترجمه کارت ملی شامل ترجمه، ویرایش، کنترل ترجمه توسط زبان شناس دوم، صدور تاییدیه و هزینه پست ویژه می باشد. ضمن آنکه این امکان وجود دارد که در صورت نیاز، نسخه های اضافی از اسناد ترجمه شده به مشتری تحویل گردد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از مراکز، اصل ترجمه مدارک هویتی را از شما خواهند خواست.

ترجمه رسمی کارت ملی

اگر برای ویزا یا پاسپورت درخواست می کنید، به حتم به ترجمه فوری کارت ملی نیاز خواهید داشت که توسط وزارت مهاجرت و سایر مقامات پذیرفته شود. در دفتر ترجمه رسمی دانش فردا، ترجمه رسمی کارت ملی را به زبان درخواست شده، دریافت خواهید کرد.

ترجمه تایید شده ای  که توسط تیم مترجمان بسیار حرفه‌ای و دارای گواهینامه معتبر این دفتر ترجمه ارائه می‌ شود، دارای اعتبار لازم بوده و در بسیاری از مراکز دولتی و مراجع مربوطه پذیرفته می شود.

مترجمان دانش فردا، تجربه چندین ساله ترجمه اسناد را برای مطابقت با مقررات مصوبه دارند. هر ترجمه توسط مترجم رسمی تأیید شده و دارای مهر، امضا و تاریخ خواهد بود. همچنین، قیمت ترجمه کارت ملی در این دفتر کاملا مناسب است.

ترجمه رسمی کارت ملی

مترجم تایید شده برای ترجمه رسمی کارت ملی

یک مترجم تایید شده برای ترجمه رسمی کارت ملی، باید پیوسته متنی با ترجمه عالی را تولید کند. این در حالی است که اشتیاق به ترجمه و دقت در متون را نیز در خود حفظ نماید. شاید بتوان گفت که موفقیت دانش فردا، از تنوع جامعه مترجمان حرفه ای آن سرچشمه می گیرد. بدون توجه به پروژه، در این دفتر ترجمه، فردی با تخصص زبانی و موضوعی مناسب انتخاب خواهد شد که مناسب ترجمه مدارک هویتی باشد.

برخی از مترجمان، دارای مهارت های ترجمه در بیش از یک زبان هستند یا آنکه دارای سطحی از تسلط می باشند که آنها را قادر می ‌سازد تا هنگام ترجمه در سطح بومی، به راحتی ارتباط برقرار کنند. داشتن مهارت زبان، نه تنها به تسلط بر واژگان پایه اشاره دارد، بلکه اصطلاحات تخصصی شناسنامه را نیز در بر می گیرد.

تسلط مترجمان بر زبان بومی

در این دفتر ترجمه، تسلط مترجمان بر زبان بومی، یک مزیت است. این نکته را نیز باید در نظر داشت که زبان بومی مدام در حال تغییر است. مترجم باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا با روندهای مدرن واژگان به روز بمانند. علاوه بر این، با پیشرفت فناوری، روش‌ های ترجمه هایی همچون ترجمه شناسنامه می ‌تواند تغییر نماید.

به عنوان مثال، هوش مصنوعی در صنعت ترجمه حرفه ای، تغییرات زیادی ایجاد می کند که حتی می تواند در کیفیت ترجمه نیز تاثیرگذار باشد. مترجمان حرفه ای دارالترجمه دانش فردا ، همواره در تلاش هستند تا ضمن دریافت رضایت مندی مشتریان خود، دانش خود را به روز رسانی کرده و بهترین خدمات را در مدارک هویتی ارائه نمایند. 

قیمت ترجمه کارت ملی

برای آن که بتوانید ترجمه رسمی خود را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا دریافت کنید و قیمت ترجمه کارت ملی مناسبی را سوال نمایید، می توانید از خدمات دانش فردا بهره مند شوید. برای این کار ابتدا از اسناد خود  اسکن تهیه کنید و یا عکس گرفته و برای ترجمه ارسال نمایید. توجه داشته باشید که برای تکمیل ترجمه نیازی به نسخه اصلی نداریم.

سپس فایل های خود را آپلود کنید و یا ایمیل نمایید. پس از آن که کار توسط بهترین مترجمان دانش فردا انجام شد، یک نسخه از آن برای تایید از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. پس از تایید، نسخه چاپی تایید شده، اصل نسخه ترجمه رسمی کارت ملی به شما تحویل خواهد شد.

اگر به دنبال ترجمه رسمی خود به انگلیسی هستید، با دفتر ترجمه رسمی دانش فردا تماس بگیرید. آنها یک نسخه از شرایط و ضوابط خدمات ترجمه ارائه شده را به شما ارائه خواهند نمود که با توجه به آن ها نیز، ترجمه  تحویل می گردد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

آزمون تولک TOLC چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

آزمون تولک TOLC چیست؟

آزمون تولک (TOLC) نوعی سیستم ارزیابی سطح علمی دانشجویان است که توسط کنسرسیوم دانشگاه های ایتالیایی (CISIA) ارائه می شود.

ادامه مطلب »
ترجمه ناجیت چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

ترجمه ناجیت چیست؟

ترجمه ناجیت (NAJIT) مخفف National Association of Judiciary Interpreters and Translators انجمن ملی مترجمان و مفسران قضایی، به عنوان بخشی

ادامه مطلب »