Search
Close this search box.

ترجمه رسمی مدارک هویتی

ترجمه رسمی مدارک هویتی

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات ترجمه کارت شناسایی ملی یا ترجمه رسمی مدارک هویتی خود را دارید، می توانید به راحتی در دارالترجمه رسمی دانش فردا ، آن را بدست آورید. این امکان برای شما فراهم است تا از خدمات ترجمه کارت شناسایی به زبان های دلخواه استفاده کنید. این دفتر ترجمه رسمی ، به عنوان یکی از پیشروترین شرکتهای ترجمه رسمی، می تواند ترجمه مدارک هویتی شما را توسط زبان شناسان حرفه ای انجام دهد.

دانش فردا، با تیمی از مترجمان دارای مجوز دولتی ، خدمات آنلاین و حضوری ترجمه کارت شناسایی حرفه ای را در کوتاه ترین زمان ارائه می دهد. در حال حاضر ، خدمات ترجمه در این دفتر به زبان های زنده دنیا ارائه می شود که می تواند برای ارائه به معتبرترین مراکز دولتی و سفارت ها مورد استفاده قرار گیرد.

ترجمه رسمی مدارک هویتی

ترجمه رسمی مدارک هویتی و شناسایی

دارالترجمه رسمی دانش فردا می تواند با ارائه خدمات ترجمه رسمی مدارک هویتی ، با بهره مندی از مترجمان معتبر خود، تمام نیازهای ترجمه شما را زیر یک سقف پوشش دهد. وقتی صحبت از به ترجمه اطلاعات حساس و مهم می شود، همکاری با مترجمان معتبر زبان بسیار مهم است.

این دفتر ترجمه رسمی ، با سیاست قیمت گذاری ترجمه مدارک به شکلی مقرون به صرفه، خدمات ترجمه ارزان و در عین حال با کیفیت بالا را در دسترس مشتریان و متقاضیان خود قرار می دهد. کافی است از کارت هویت خود عکس بگیرید و آن را به کارشناسان دانش فردا تحویل داده و یا در بستر ترجمه آنلاین بارگذاری کنید.

بنابراین، عکس یا PDF  اسناد شما به پلت فرم آنلاین ارسال می شود که دارای مجموعه ای از مترجمان زبان شناس است و مناسب ترین مترجم برای نیازهای ترجمه شما اختصاص داده می شود. اگر به دنبال ساده ترین و موثرترین روش برای ترجمه کارت شناسایی و ترجمه رسمی مدارک هویتی خود هستید، کافی است زبان سند خود را انتخاب کرده و تصمیم بگیرید که آیا به محضری بودن، تأیید اعتبار نیاز دارید یا خیر و سند خود را بارگذاری کنید و منتظر باشید تا خدمات ترجمه کارت شناسایی به صورت آنلاین به شما تحویل داده شود.

شما می توانید خدمات ترجمه را از برای کارت شناسایی انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و چینی یا بسیاری از زبان های دیگر دریافت کنید. علاوه بر این ، همه این ترجمه ها به شما امکان می دهد کارت شناسایی ارزان قیمت به زبان های مختلف داشته باشید.

ترجمه رسمی مدارک هویتی

اهمیت کیفیت ترجمه مدارک شناسایی

اعم از گذرنامه یا کارت شناسایی، مدرک هویت شما یکی از مهمترین مدارکی است که شما در اختیار دارید. این سندی است که هرجا که بروید به آن نیاز خواهید داشت و اگر به مهاجرت به خارج از کشور برای کار یا تحصیل فکر می کنید، ممکن است نیاز به ترجمه این اسناد داشته باشید.

در صورت نیاز به ترجمه گذرنامه، کارت شناسایی یا سایر اسناد رسمی ، دارالترجمه رسمی دانش فردا ، می تواند به شما کمک کند تا ترجمه رسمی مدارک خود را در کیفیتی بالا دریافت کنید. ترجمه های رسمی دارای گواهی و مهر هستند تا نشان دهند که اعتبار لازم را دارند.

آنها همچنین با نامه ای که توسط مدیر شرکت امضا شده است، همراه است و بیان می کند که ترجمه یک ترجمه رسمی و دقیق از سند اصلی است. این ترجمه رسمی مدارک هویتی ، معتبر بوده برای بیشتر اهداف رسمی پذیرفته می شود. نسخه های چاپی این ترجمه ها به شما تحویل خواهد شد.

همچنین می توان نسخه های ترجمه را در صورت درخواست برای شما ایمیل نمود. قیمت های منظور شده نیز شامل ترجمه ، ویرایش ، خواندن ترجمه توسط زبان شناس دوم  و تاییدیه ها است. بنابراین در صورتی که نیاز به ترجمه و تایید مدارک خود از یک دارالترجمه رسمی و معتبر دارید، می توانید با کارشناسان دانش فردا در ارتباط باشید.

ترجمه رسمی مدارک هویتی

ترجمه رسمی مدارک هویتی با تایید محضری

اگر به خدمات ترجمه محضری با قیمت پایین و روندی سریع نیاز دارید ، به بیش از یک دارالترجمه معتبر نیاز دارید. شما به یک شرکت ترجمه معتبر حرفه ای متخصص در ترجمه های محضری احتیاج دارید. البته هر مترجم حرفه ای می تواند ترجمه معتبر و ترجمه رسمی مدارک هویتی را ارائه دهد. مترجم باید سندی را امضا کند که اطمینان حاصل شود ترجمه یک کپی دقیق از سند اصلی است و ترجمه تأیید شده است.

برای ترجمه محضری ، یک سردفتر باید شاهد گواهینامه باشد. برای به دست آوردن ترجمه محضری، مترجم گواهی اصالت را در مقابل دفتر اسناد رسمی امضا می کند. سپس دفتر اسناد رسمی سند را امضا و مهر می کند. این سند امضا شده به عنوان سوگندنامه شناخته می شود و می تواند برای هرگونه ارائه ای که به این سطح تأیید نیاز دارد استفاده شود.

 اما اگر مطمئن نیستید که به کدام نوع سند برای ترجمه رسمی مدارک هویتی خود نیاز دارید، نگران نباشید. کارشناسان معتبر دارالترجمه دانش فردا ، این فرایند را برای شما آسان کرده و مشاوره های لازم را ارائه می نمایند. می توانید مدارک خود را به صورت آنلاین یا حضوری در اختیار ایشان قرار داده و با خیالی آسوده ترجمه رسمی مدارک هویتی خود را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

آزمون تولک TOLC چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

آزمون تولک TOLC چیست؟

آزمون تولک (TOLC) نوعی سیستم ارزیابی سطح علمی دانشجویان است که توسط کنسرسیوم دانشگاه های ایتالیایی (CISIA) ارائه می شود.

ادامه مطلب »
ترجمه ناجیت چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

ترجمه ناجیت چیست؟

ترجمه ناجیت (NAJIT) مخفف National Association of Judiciary Interpreters and Translators انجمن ملی مترجمان و مفسران قضایی، به عنوان بخشی

ادامه مطلب »