Search
Close this search box.

ترجمه رسمی سند ازدواج | ترجمه سند ازدواج| ترجمه فوری سند ازدواج | هزینه ترجمه سند ازدواج

ترجمه رسمی سند ازدواج

ترجمه رسمی سند ازدواج را می توانید در دارالترجمه رسمی دانش فردا دریافت کنید. تیم اختصاصی این دفتر ترجمه، تجربه و توانایی آن را دارد که ترجمه فوری سند ازدواج شما را به سرعت و با دقت بالا به شما ارائه نماید. می توانید برای دریافت ترجمه سند ازدواج خود با مترجمان این دفتر در ارتباط بوده و هزینه ترجمه سند ازدواج را نیز از آن ها دریافت نمایید.

ترجمه گواهی ازدواج

به عنوان بخشی از بسیاری از درخواست های رسمی، از شما خواسته می شود که مدرکی دال بر رابطه خود با شریک زندگی خود ارائه دهید. این معمولاً با گواهی ازدواج انجام می شود. اگر آن گواهی به زبان رسمی مرجعی که برای آن درخواست می دهید صادر نشده باشد، ممکن است از شما خواسته شود که ترجمه سند ازدواج یا تایید شده گواهی ازدواج خود را ارائه دهید.

در کشورهای سراسر جهان، ترجمه‌های «رسمی» به معنای متفاوتی هستند، بنابراین مهم است که الزامات ترجمه محلی را بدانید و با یک سرویس ترجمه رسمی کار کنید که می‌تواند تضمین کند که ترجمه شما پذیرفته می‌شود. شما می توانید خدمات ترجمه رسمی را از دانش فردا بخواهید.

ترجمه رسمی سند ازدواج

ترجمه فوری سند

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است از شما خواسته شود که ترجمه فوری خود را ارائه کنید. معمولاً ، باید آن را به عنوان مدرک برای یکی از موارد زیر ارسال کنید :

درخواست طلاق  : هنگامی که درخواست طلاق می کنید، در وهله اول باید مدارکی دال بر ازدواج خود را نشان دهید.

ویزای ازدواج یا ویزای همسر : اگر به کشوری نقل مکان می کنید که شریک زندگی شما تابعیت کامل دارد، باید مدارکی دال بر رابطه خود ارائه دهید. ترجمه رسمی سند ازدواج یک سند استاندارد برای اکثر درخواست های ویزای خانوادگی، ازدواج یا همسر است. هزینه ترجمه گواهی ازدواج را در این شرایط از دانش فردا دریافت نمایید.

ازدواج جدید : در برخی از کشورها ، ممکن است هنگام ثبت نام برای ازدواج جدید، از شما خواسته شود که ترجمه انجام شده سند ازدواج قبلی خود را ارائه دهید.

تغییر نام خانوادگی : اگر اسناد رسمی دولتی مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی را نیز با نام خانوادگی جدید تمدید می کنید، باید دلیل تغییر آن را نشان دهید. بیشتر اوقات، تنها راه برای انجام این کار، ترجمه فوری شما خواهد بود.

درخواست پاسپورت جدید : هنگام درخواست پاسپورت یا شهروندی جدید ممکن است نیاز به ارائه گواهی ازدواج داشته باشید. اما این بار می تواند گواهی ازدواج والدین شما باشد.

ترجمه رسمی سند ازدواج

هزینه ترجمه

سند ازدواج، مانند هر مدرک پشتیبان دیگری، باید به زبان کشوری ارائه شود که درخواست شما در آن انجام می شود. نه تنها مدرک شما باید ترجمه شود، بلکه باید ترجمه رسمی باشد. تعریف ترجمه رسمی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. بنابراین هزینه ترجمه سند ازدواج را پیش از هر اقدامی از دانش فردا دریافت نمایید.

هنگامی که از شما خواسته شد که ترجمه رسمی را ارائه کنید، ابتدا باید الزامات ترجمه محلی را تعیین کنید. به عنوان مثال، ترجمه گواهی ازدواج شما می تواند تایید شده باشد یا ترجمه سوگندنامه منظور شود. همچنین ممکن است بسته به مورد استفاده خاص خود، به تأیید اسناد رسمی و یا قانونی نیاز داشته باشید.

اگر گواهی ازدواج خود را به عنوان بخشی از درخواست ویزا یا اقامت به سفارتخانه های خاصی در دیگر کشورها ارسال می کنید، ممکن است از شما نیز خواسته شود که یک ترجمه محضری یا قانونی از ترجمه سند ازدواج ارائه دهید. برای این منظور ، کارشناسان دفتر ترجمه رسمی دانش فردا ، راهنمایی های لازم را ارائه می کنند.

چرا به ترجمه گواهی ازدواج نیاز دارید؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است از شما خواسته شود که گواهی ازدواج یا مشارکت مدنی خود را ترجمه کنید. معمولاً باید آن را به عنوان مدرک برای یکی از موارد زیر ارسال نمایید:

  1. درخواست طلاق: هنگامی که درخواست طلاق می کنید، در وهله اول باید مدارکی دال بر ازدواج خود را نشان دهید.
  2. ویزای ازدواج: اگر به کشوری نقل مکان می کنید که شریک زندگی شما تابعیت کامل دارد، باید مدارکی دال بر رابطه خود ارائه دهید. این یک سند استاندارد برای اکثر درخواست های ویزای خانوادگی، ازدواج یا همسر است.
  3. ازدواج جدید (هم در داخل و هم در خارج از کشور): در برخی از کشورها، ممکن است هنگام ثبت نام برای ازدواج جدید، از شما خواسته شود که ترجمه رسمی سند ازدواج قبلی خود را ارائه دهید.
  4. تغییر نام خانوادگی: هنگامی که اسناد رسمی دولتی (مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی) را نیز با نام خانوادگی جدید تمدید می کنید. باید دلیل تغییر آن را نشان دهید. بیشتر اوقات، تنها راه برای انجام این کار، گواهی ازدواج شما خواهد بود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

تاییدیه WES چیست؟
آنلاین
مهدی قاسمی

تاییدیه WES چیست؟

تاییدیه WES یک ارزیابی استاندارد است که توسط سازمان آموزشی و ارزیابی سرویس جهانی (WES) ارائه می شود و هدف

ادامه مطلب »